Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska poznała rywalki. Awansuje tylko najlepszy duet

Agnieszka Radwańska, która w parze z Jeleną Janković wystąpi w turnieju legend podczas Wimbledonu poznała swoje przeciwniczki w fazie grupowej zmagań. Łącznie do rywalizacji przystąpi osiem duetów.

Radwańska w 2012 roku grała w finale singlowego Wimbledonu, a w kolejnych latach dwukrotnie docierała jeszcze do półfinałów. Teraz powraca na Wyspy, by wziąć udział w turnieju legend. Grając w duecie z Jeleną Janković zmierzy się w fazie grupowej z trzema parami, złożonymi z dawnych gwiazd tenisa.

Agnieszka Radwańska poznała rywalki

Los przydzielił Polkę i Serbkę do grupy "B", wraz z Laurą Robson i Danielą Hantuchovą, Flavią Pennettą i Francescą Schiavone oraz Alicią Molik i Casey Dellacqua. W wielkim finale zagra zwycięska para.

Rywalizacja w turnieju legend rozpocznie się 5 lipca.

Reklama

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL