Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska powraca na Wimbledon! Znamy termin pierwszego meczu

Agnieszka Radwańska we wtorek rozpocznie rywalizację w odbywającym się na kortach Wimbledonu Turnieju Legend. Polka, która w deblu gra razem z Jeleną Janković pierwszy mecz rozegra przeciwko parze Flavia Pennetta - Francesca Schiavone. Znamy już przybliżoną godzinę tego spotkania.

Turniej Legend to rywalizacja deblowa, która odbywa się w dwóch grupach, po cztery pary w każdej. Najlepszy duet z każdej z nich zagra w wielkim finale.

Agnieszka Radwańska znów na kortach Wimbledonu. Wiemy, kiedy pierwszy mecz

Agnieszka Radwańska i Jelena Janković swój pierwszy mecz turnieju rozegrają we wtorek, na korcie numer 14. Ich rywalkami będą Flavia Pennetta i Francesca Schiavone. Będzie to spotkanie numer trzy na tej arenie w sesji, rozpoczynającej się o godzinie 12:00. Naszej rodaczki należy się więc spodziewać na korcie około 15:00.

Obok wspomnianych par w grupie Polki grają jeszcze duety: Daniela Hantuchova - Laura Robson oraz Casey Dellacqua - Alicia Molik.

Reklama

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL