Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska po triumfie: Grałam tutaj najlepszy tenis

Agnieszka Radwańska wygrała turniej China Open i zdobyła swój 20. tytuł w karierze. Polka po triumfie w meczu z Johanną Kontą 6:4, 6:2 nie kryła wzruszenia.

- To dla mnie niezwykły moment. Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Odnoszę wrażenie, że już nie mogłam zagrać lepiej. Pokazałam naprawdę dobry tenis - mówiła po otrzymaniu głównej nagrody Radwańska.

Polka w finale pokonała Johannę Konte 6:4, 6:2. Krakowianka pokazała naprawdę wielką klasę na korcie. Świadczyć o tym mogą chociażby niewymuszone błędy obu zawodniczek. Polka miała ich zaledwie osiem, przy aż 34 Brytyjki.

- To niezwykłe uczucie, kiedy bierze się udział w tak dużej imprezie. Ja grałam tutaj najlepszy tenis w ostatnim tygodniu. Cieszę się, że po raz kolejny stoję tutaj z tym trofeum - mówiła wzruszona Radwańska.

Reklama

Agnieszka wygrała dziś 1 111 945 dolarów i 1000 punktów rankingowych. Brytyjka musi się zadowolić 556 tys. dolarów i 650 punktami, dzięki którym wskoczy do czołowej "10" na świecie.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy