Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska otrzyma nagrodę? Ogłoszono nominacje

Agnieszka Radwańska ma szansę, aby po raz czwarty z rzędu zgarnąć nagrodę dla autorki najładniejszego zagrania sezonu. Cztery z dziesięciu zagrań nominowanych do nagrody należą do Polki.

Krakowianka należy do światowej czołówki, ale wciąż nie może przebić rywalek i awansować na pierwsze miejsce światowego rankingu.

Polka od lat jest bezkonkurencyjna w konkursie na najładniejsze zagranie roku. Radwańska wygrywała plebiscyt trzykrotnie i nieprzerwanie od 2013.

Do nagrody nominowano 10 zagrań, z których cztery należą do krakowianki. Szansę na nagrodę mają również Simona Halep (dwa zagrania), Caroline Wozniacki, Monica Niculescu, Kirsten Filipkens i Angelique Kerber.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy