Reklama

Reklama

Agnieszka i Urszula Radwańskie wzięły udział w akcji "Szlachetna Paczka"

Siostry Radwańskie po raz kolejny wzięły udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Polskie tenisistki w tym roku pomogły rodzinie z Kujawsko-Pomorskiego, która jest w trudnej sytuacji.

>>> Ty też dołącz do sióstr Radwańskich i pomóż tym PRAWDZIWIE potrzebującym. Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl <<<

- Pomagamy już szósty rok. Tym razem rodzinie, która nie ma dzieci, ale jest w bardzo trudnej sytuacji i nikt do niej jeszcze nie dotarł z pomocą. Naszym głównym celem jest wypromowanie niesienia pomocy potrzebującym - powiedziała Agnieszka, która wspólnie z Urszulą przygotowała dzisiaj w Warszawie paczkę dla rodziny z Kujawsko-Pomorskiego.

Reklama

"Szlachetna Paczka" rozwija się z roku na rok. Celem akcji jest pomoc rodzinom, które z różnych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.  W tym roku zorganizowano już XVI edycję "Szlachetnej Paczki". W akcję zawsze włącza się wielu sportowców. Nie zabrakło wśród nich także sióstr Radwańskich.

W 2015 roku wartość pomocy przekazanej w paczkach sięgnęła 54 milionów złotych.

Siostry Radwańskie od lat są ambasadorkami akcji, którą wymyślił ks. Jacek Stryczek, ich zaprzyjaźniony duchowny z Krakowa. Np. w 2014 roku tenisistki wspierały siedmioosobową rodzinę z Krakowa, a także samotną matkę. Rok temu Agnieszka przekazała na akcję sukienkę, w której wygrała turniej WTA Finals w Singapurze.

Jak wspierać SZLACHETNĄ PACZKĘ?

Finał SZLACHETNEJ PACZKI przypada na 10-11 grudnia. Jeszcze nie wiadomo, do ilu rodzin dotrze pomoc w tym roku, ponieważ wolontariusze wciąż odwiedzają rodziny.

SZLACHETNA PACZKA bardzo potrzebuje wsparcia, żeby przetrwać i pomagać potrzebującym. - Wpłata na Paczkę to pomysł na dobry uczynek przed Świętami - zachęca ks. Jacek WIOSNA Stryczek, założyciel SZLACHETNEJ PACZKI. Więcej: www.szlachetnapaczka.pl 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje