Wpadka podczas meczu Igi Świątek. Kibice mocno rozczarowani: "To kpina"
W niedzielę 22 stycznia Iga Świątek zagra w meczu 1/8 finału Australian Open. Jej przeciwniczką będzie Jelena Rybakina. Wcześniej Polka musiała pokonać inną rywalkę, Cristinę Bucsę. Podczas pojedynku obu pań doszło do niespodziewanego zdarzenia. W trakcie pierwszego gema przerwano transmisję, by... wyemitować reklamy. "To kpina. Widzowie nie po to zarywają poranek, by oglądać reklamy", "Co z wami?" - irytują się kibice.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.
Iga Świątek bez większych problemów awansowała do czwartej rundy tegorocznego Australian Open. Jej ostatnia przeciwniczka - Cristina Bucsa - nie zawiesiła poprzeczki zbyt wysoko. Polka wygrała 6:0, 6:1, a mecz trwał niespełna godzinę. Wcześniej, krótko po rozpoczęciu spotkania, doszło do dość zaskakującej sytuacji. Emitująca pojedynek stacja Eurosport w trakcie pierwszego gema niespodziewanie... wyemitowała reklamy.
Po zakończonym spocie reklamowym komentujący mecz Marek Furjan przeprosił widzów. "Przepraszamy za problemy techniczne w trakcie tego gema. Nie wydarzyło się nic wielkiego z punktu widzenia Igi Świątek w czasie tej przerwy. Polka domknęła tego gema" - wyjaśnił.
Sprawę podsumowywał również Lech Sidor. "Reklama sama doszła do wniosku, że nic się nie dzieje i sama się odpaliła. Tak bywa" - stwierdził.
Ale kibice nie są aż tak pobłażliwi i wyrozumiali, jeśli idzie o ocenę sytuacji.
Mecz Igi Świątek na Australian Open przerwany. Wyemitowano reklamy. Kibice oburzeni: "To kpina", "Co z wami?"
Nieoczekiwane przerwanie transmisji meczu w środku rozgrywki nie spodobało się widzom. Swoim rozczarowaniem dzielą się w sieci. Niektórzy aż nie dowierzają w to, co zobaczyli na ekranie. "Naprawdę puszczacie reklamy w trakcie wymiany w meczu Igi Świątek?", "To kpina. Widzowie nie po to zarywają poranek, by oglądać reklamy", "Co z wami? Puszczacie reklamy w trakcie gema? Halo! Tu się nie śpi!" - czytamy w komentarzach na Twitterze.
Istotnie, mecze Australian Open - ze względu na różnicę stref czasowych - w Polsce emitowane są wcześnie. Spotkanie Iga Świątek - Cristina Bucsa rozpoczęło się na przykład w okolicach godziny 6:30. Niebawem, w 1/8 finału turnieju, Polka zmierzy się z Jeleną Rybakiną z Kazachstanu. Pojedynek zaplanowano na niedzielę 22 stycznia. Nie poinformowano jeszcze o szczegółowej godzinie.
Spotkania Australian Open 2023 można oglądać w telewizji na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Transmisje dostępne również w internecie na Polsat Box Go i w Playerze. Tekstowe relacje "na żywo" ze wszystkich meczów Polaków w singlu można śledzić w Interia Sport.
Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.



