Reklama

Reklama

Superliga Tenisa Stołowego. 12. zwycięstwo z rzędu Sokołowa Jarosław

Sokołów S.A. Jarosław odniósł 12. zwycięstwo z rzędu w Superlidze Tenisa Stołowego. We wtorkowym meczu grupy mistrzowskiej obrońcy tytułu pokonali grający polskim składem zespół Lotto Zooleszcz Gwiazdę Bydgoszcz 3:1.

Reprezentant Ukrainy Koe Lei wygrał z debiutującym Konradem Staszczykiem 3:0 i - w ostatnim pojedynku - z młodzieżowym mistrzem Polski Arturem Grelą 2:0. Wcześniej Paweł Chmiel zwyciężył w rywalizacji z defensorem Mateuszem Ufnalem 3:1.

Reklama

Z kolei punkt dla bydgoszczan zdobył Grela po zwycięstwie 3:1 nad odchodzącym po tym sezonie z Jarosławia Patrykiem Zatówką (przenosi się do Dojlid Białystok).

W tabeli drużyna z Podkarpacia pozostała na trzecim miejscu, ale traci już tylko dwa punkty do Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki i Dekorglassu Działdowo. Z tymi klubami zagra, odpowiednio, 22 marca na wyjeździe i 30 marca u siebie.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Z kolei w grupie spadkowej we wtorek spotkały się ekipy, które są już pewne utrzymania: Fibrain AZS Politechnia Rzeszów i Energa Manekin Toruń. W składzie gospodarzy nie wystąpił grający trener Tomasz Lewandowski, który dał szansę zaprezentowania umiejętności juniorowi Patrykowi Dziubie. To było jego dopiero drugie spotkanie w superlidze.

Po dwóch potyczkach "akademicy" przegrywali 0:2, ale potem doświadczony Piotr Chodorski pokonał Damiana Węderlicha 3:1, zaś junior Szymon Kolasa niespodziewanie wygrał z Konradem Kulpą 2:0. W deblu lepsi byli faworyzowani torunianie i oni wywalczyli dwa punkty; miejscowi dopisali do dorobku "oczko".

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Superliga tenisa stołowego

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje