Reklama

Reklama

PŚ w tenisie stołowym. Turniej przeniesiony z Duesseldorfu do Chin

Puchar Świata mężczyzn w tenisie stołowym został przeniesiony z Duesseldorfu do Chin – poinformowała międzynarodowa federacja (ITTF). Turniej rozegrany zostanie w dniach 13-15 listopada.

Po kilku miesiącach bez jakichkolwiek zawodów międzynarodowych, władze ITTF chcą przeprowadzić "restart“ w Chinach. Tam mają się odbyć trzy duże imprezy: PŚ kobiet (8-10 listopada; pierwotnie gospodarzem była Tajlandia) i mężczyzn oraz zakończenie sezonu World Tour.

Z powodu pandemii koronawirusa sezon został wstrzymany w marcu. Kolejne turnieje są przekładane lub odwoływane, m.in. nie dojdą do skutku indywidualne mistrzostwa Europy, które w dniach 15-20 września miały się odbyć w Warszawie.

giel/ cegl/


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy