Reklama

Reklama

ME w tenisie stołowym: Partyka i Wang w gronie rozstawionych w singlu

Natalia Partyka i Wang Zeng Yi są w gronie rozstawionych w turnieju singlowym mistrzostw Europy w duńskim Herning (17-21 października). W kwalifikacjach wystąpi ośmioro polskich tenisistów stołowych.

W eliminacjach debla nie muszą uczestniczyć Daniel Górak z Robertem Florasem oraz Partyka z Katarzyną Grzybowską.

Od tego roku ME są podzielone - zawody indywidualne odbędą się w Herning, a drużynowe w przyszłym sezonie w Schwechat pod Wiedniem.

Rywale Polaków w fazie grupowej:

gra pojedyncza kobiet

grupa 11: Kinga Stefańska (Polska), Alina Arłuska (Białoruś), Manca Fajmut (Słowenia), Sanem Ezgi Sahin (Turcja)

grupa 12: Monika Pietkiewicz (Polska), Dora Madarasz (Węgry), Filareti Exarchou (Grecja), Mie Jacobsen (Dania)

grupa 14: Katarzyna Grzybowska (Polska), Britt Eerland (Holandia), Sibel Remzi (Bułgaria), Chiara Colantoni (Włochy)

Reklama

grupa 19: Magdalena Szczerkowska (Polska), Kelly Sibley (Anglia), Maria Kuczuk (Białoruś), Natali Ruvman (Izrael), Cristina Hirici (Rumunia)

gra pojedyncza mężczyzn

grupa 9: Daniel Górak (Polska), Finn Tugwell (Dania), Jewhen Pryszczepa (Ukraina), Hleb Szamruk (Białoruś)

grupa 24: Konrad Kulpa (Polska), Andrew Baggaley (Anglia), Ahmet Li (Turcja), Julien Indeherberg (Belgia)

grupa 25: Jakub Dyjas (Polska), Liam Pitchford (Anglia), Quentin Robinot (Francja), Vallot Vainula (Estonia)

grupa 27: Robert Floras (Polska), Grigorij Własow (Rosja), Omri Ben Ari (Izrael), Petko Gabrovski (Bułgaria), Christopher Morshead (Jersey)

gra podwójna kobiet

grupa 5: Kinga Stefańska, Linda Creemers (Polska, Holandia), Pernille Agerholm, Andrea Todorovic (Dania, Serbia), Valeria Petrova, Tatjana Tsistjakova (Estonia)

grupa 10: Monika Pietkiewicz, Magdalena Szczerkowska (Polska), Olga Baranowa, Margarita Fietuchina (Rosja), Lynda Flaws, Corinna Whitaker (Szkocja)

gra podwójna mężczyzn

grupa 3: Wang Zeng Yi, Tan Ruiwu (Polska, Chorwacja), Leonardo Mutti, Marco Rech Daldosso (Włochy), Dominik Skraban, Jan Zibrat (Słowacja)

grupa 4: Jakub Dyjas, Konrad Kulpa (Polska), Marko Jevtovic, Zolt Pete (Serbia), Craig Howieson, Gavin Rumgay (Szkocja)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje