0-9

Chinka

Artykuły (73)

Sobota, 11 lutego 2012 (19:53)
Chinka Chen Meng została sensacyjną triumfatorką turnieju ITTF World Tour w tenisie stołowym w stolicy Kataru - Dausze. W finale nie dała szans Koreance Seok Ha-jung, wygrywając 4:0.
Piątek, 18 listopada 2011 (14:23)
Po Amerykankach i Włoszkach, siatkarki Chin wywalczyły miejsce na podium Pucharu Świata i kwalifikację do igrzysk olimpijskich w Londynie. W ostatnim dniu turnieju Chinki pokonały w Tokio...
Niedziela, 6 listopada 2011 (13:19)
Chinki Xue Chen, Zhang Xi pokonały Amerykanki Jennifer Kessy, April Ross 2:0 (21:16, 21:14) w finale ostatnich w tym sezonie zawodów World Tour siatkarek plażowych w Phuket w Tajlandii....
Sobota, 29 października 2011 (15:04)
Chinka Tong Wen pokonała Rosjankę Teę Donguzaszwili 10:0 w sobotnim finale mistrzostw świata w judo w kategorii open w Tiumeniu na Syberii. Polki nie startowały.