Reklama

Reklama

Mjallby Allmanna Idrottsforening - Idrottsforeningen Kamraterna Varnamo 1-1 (0-1). Liga - 8. kolejka

14 maja na Strandvallen w Solvesborg odbył się pojedynek 8. kolejki Allsvenskan pomiędzy drużynami Mjallby AIF i Varnama. Starcie zakończyło się remisem 1-1.

14 maja  na Strandvallen w Solvesborg odbył się pojedynek  8. kolejki  Allsvenskan pomiędzy drużynami Mjallby AIF  i Varnama. Starcie zakończyło się remisem 1-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć spotkań jedenastka Mjallby AIF wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Żaden pojedynek nie zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to zawodnicy Varnama otworzyli wynik. W szóstej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Oscar Johansson.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Carlosowi Gracii z zespołu Mjallby AIF. Była to 43. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Varnama.

Reklama

W 52. minucie kartkę otrzymał Evaldo Netinho z Varnama. W 69. minucie za Rasmusa Wiedesheima-Paula wszedł Silas Nwankwo.

Trener Mjallby AIF postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Albina Morfelta i na pole gry wprowadził napastnika Mamuda Moro. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Nie mylił się, jego zespół zdołał zdobyć bramkę, odrobić straty i zremisować. Między 70. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy Varnama: Evaldo Netinho, Victor Larsson, William Kenndal, Wenderson, na ich miejsce weszli: Hampus Nasstrom, Freddy Winsth, Charlie Vindehall, Christian Moses. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Adama Stahla, Magnusa Wortsa, Ivana Kricaka zajęli: Herman Johansson, Andreas Blomqvist, Jetmir Haliti.

Jedenastka Mjallby AIF nie zraziła się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W doliczonej piątej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Herman Johansson.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Drużyna Mjallby AIF w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół Varnama w drugiej połowie wymienił czterech zawodników.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama