Mjällby AIF - Degerfors IF 1-0 (0-0). Liga szwedzka - 4. kolejka Allsvenskan

3 maja na Strandvallen w Sölvesborg odbył się pojedynek 4. kolejki szwedzkiej Allsvenskan pomiędzy drużynami Mjällby i Degerfors IF. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Mjällby 1-0. Mecz obejrzało 8 widzów.

J. Bergström 50'

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Ivan Kričak z Mjällby. Była to trzecia minuta starcia.

W pierwszych minutach drugiej połowy arbiter ukarał kartką Sebastiana Ohlssona, piłkarza gości.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W 50. minucie na listę strzelców wpisał się Jacob Bergström.

W 62. minucie Sean Sabetkar został zmieniony przez Abdelrahmana Saidiego. Między 62. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze Mjällby: Andreas Blomqvist, Enoch Adu, David Löfquist, na ich miejsce weszli: Viktor Gustafson, Adam Petersson, Taylor Silverholt. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Christosa Graviusa, Ferhada Ayaza zajęli: Nicklas Maripuu, Erik Lindell. W drugiej minucie doliczonego czasu gry sędzia przyznał kartkę Ismaelowi Diarze z drużyny gości.

Sean Behnam Sabetkar62′
3′ Ivan Kričak
Sebastian Jonas Ohlsson48′
Nils Eric Roland Björkander
Oliver Ekroth
73′ Andreas Blomqvist
Ferhad Ayaz62′
Joel Nilsson
Adam Carlén
75′ Enoch Kofi Adu
Christos Emil Gravius62′
Kadir Hodžić
Anton Kralj
Per Jesper Gustavsson
Sargon Abraham
 50′ Jacob Bergström
Karl Johan Walter Bertilsson
90′ David Sebastian Magnus Löfquist
Victor Kaj Edvardsen
Carljohan Daniel Viktor Eriksson
Jeffrey Joseph Gal
73′ Viktor Gustafson
Jonathan Tamimi Syberg
Daan Klinkenberg
Tomas Christoffer Wiktorsson
75′ Adam Petersson
Erik Kristian Lindell62′
Mamudo Moro
Nicklas Maripuu62′
Noah Persson
Adhavan Rajamohan
90′ Taylor Silverholt
Abdelrahman Saidi62′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.