Liga szwedzka - 5. kolejka Allsvenskan: Falkenbergs FF - IK Sirius Fotboll 0-0

24 kwietnia na Falcon Alkoholfri Arena odbyło się starcie 5. kolejki szwedzkiej Allsvenskan pomiędzy drużynami Falkenbergs i IK Sirius. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mecz obejrzało 2 301 widzów.

5. kolejka Szwecja - Allsvenskan
2019-04-24 19:00 | Stadion: Falcon Alkoholfri Arena | Widzów: 2301 | Arbiter: F. Klitte
Falkenbergs FF
IK Sirius Fotboll
0
0

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W dziewiątej minucie Christer Gustafsson zastąpił Niklasa Buscha-Thora.

Między 61. a 81. minutą, boisko opuścili zawodnicy Falkenbergs : Tobias Englund, Nsima Peter, Kalle Söderström, na ich miejsce weszli: Robin Östlind, Edi Sylisufaj, Anton Wede. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Abdula Razaka, Jonasa Lindberga zajęli: Elias Andersson, Adam Ståhl.

Jesper Arvidsson
72′ Tobias Englund
Abdul Razak61′
80′ Kalle Söderström
Philip Haglund
72′ Nsima Peter
Jonas Lindberg81′
Hampus Nilsson
Hannes Sveijer
Johan Lassagård
Elias Andersson61′
72′ Robin Östlind
John Junior Igbarumah
Hampus Svensson
Sam Lundholm
80′ Anton Wede
Ian Sirelius
John Chibuike
Adam Ståhl81′
72′ Edi Sylisufaj
Niklas Thor9′

Jedenastka Falkenbergs miała dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Zespół Falkenbergs zagrał bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.