IK Sirius Fotboll - Kalmar FF 1-1 (0-0). Liga szwedzka - 4. kolejka Allsvenskan

W pojedynku 4. kolejki szwedzkiej Allsvenskan, który rozegrany został 1 maja, drużyna IK Sirius zremisowała z Kalmarem 1-1 (0-0). Mecz na Studenternas IP w Uppsali obejrzało 8 widzów.

W  pojedynku 4. kolejki szwedzkiej Allsvenskan, który rozegrany został 1 maja, drużyna IK Sirius zremisowała  z Kalmarem  1-1 (0-0). Mecz na Studenternas IP w Uppsali obejrzało 8 widzów.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 19. minucie Karl Larson zastąpił Adama Ståhla.

W 29. minucie w jedenastce Kalmara doszło do zmiany. Elias Olsson wszedł za Jana Bergqvista. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Filipowi Sachpekidisowi z Kalmara. Była to 44. minuta spotkania. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 52. minucie w drużynie Kalmara doszło do zmiany. Isak Jansson wszedł za Filipa Sachpekidisa.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy IK Sirius w 52. minucie spotkania, gdy Mohammed Saeid strzelił pierwszego gola.

Zawodnicy gości szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Erik Ring. W zdobyciu bramki pomógł Oliver Berg.

W 76. minucie w drużynie IK Sirius doszło do zmiany. Laorent Shabani wszedł za Yukiyę Sugitę. Na 12 minut przed zakończeniem meczu kartkę dostał Axel Björnström, piłkarz IK Sirius. Trener Kalmara postanowił zagrać agresywniej. W 80. minucie zmienił pomocnika Romária i na pole gry wprowadził napastnika Nilsa Frölinga. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

W 85. minucie w drużynie IK Sirius doszło do zmiany. Joakim Persson wszedł za Mohammeda Saeida. W doliczonej trzeciej minucie spotkania kartkę dostał Isak Jansson z jedenastki gości. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Kalmara pokazał dwie.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.

8 maja drużyna IK Sirius zawalczy o kolejne punkty w Sztokholmu. Jej przeciwnikiem będzie Hammarby Sztokholm. Tego samego dnia Elfsborg Boras będzie rywalem jedenastki Kalmara w meczu, który odbędzie się w Boråsie.