IK Sirius Fotboll - Kalmar FF 1-1 (0-0). Liga szwedzka - 4. kolejka Allsvenskan

W pojedynku 4. kolejki szwedzkiej Allsvenskan, który rozegrany został 1 maja, drużyna IK Sirius zremisowała z Kalmarem 1-1 (0-0). Mecz na Studenternas IP w Uppsali obejrzało 8 widzów.

J. Ring 53'

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 19. minucie Karl Larson zastąpił Adama Ståhla.

W 29. minucie w jedenastce Kalmara doszło do zmiany. Elias Olsson wszedł za Jana Bergqvista. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Filipowi Sachpekidisowi z Kalmara. Była to 44. minuta spotkania. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 52. minucie w drużynie Kalmara doszło do zmiany. Isak Jansson wszedł za Filipa Sachpekidisa.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy IK Sirius w 52. minucie spotkania, gdy Mohammed Saeid strzelił pierwszego gola.

Zawodnicy gości szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Erik Ring. W zdobyciu bramki pomógł Oliver Berg.

W 76. minucie w drużynie IK Sirius doszło do zmiany. Laorent Shabani wszedł za Yukiyę Sugitę. Na 12 minut przed zakończeniem meczu kartkę dostał Axel Björnström, piłkarz IK Sirius. Trener Kalmara postanowił zagrać agresywniej. W 80. minucie zmienił pomocnika Romária i na pole gry wprowadził napastnika Nilsa Frölinga. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

W 85. minucie w drużynie IK Sirius doszło do zmiany. Joakim Persson wszedł za Mohammeda Saeida. W doliczonej trzeciej minucie spotkania kartkę dostał Isak Jansson z jedenastki gości. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Carl Gustafsson
19′ Karl Larson
Piotr Johansson
78′ Axel Erik Gustaf Björnström
Romário Pereira Sipião80′
Jacob Åke Stefan Ortmark
Karl Sebastian Ring
 52′ 85′ Mohammed Saeid
Erik Jonathan Ring  53′
Onil Christian Kouakou
Oliver Berg
76′ Yukiya Sugita
Elias Olsson29′
76′ Laorent Shabani
Victor Backman
19′ Adam Mikael Sven Ståhl
Isak Jansson52′ 90′
Adam Vikman
Isak Magnusson
85′ Joakim Persson
Nils Gustav Georg Fröling80′

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Kalmara pokazał dwie.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.