Reklama

Reklama

Idrottsforeningen Kamraterna Varnamo - Djurgardens Idrottsforening 0-0. Liga - 17. kolejka

W starciu 17. kolejki Allsvenskan, które rozegrane zostało 7 sierpnia, drużyna IFK Varnamo zremisowała z Djurgardens IF 0-0. Mecz odbył się na Finnvedsvallen.

W  starciu 17. kolejki  Allsvenskan, które rozegrane zostało 7 sierpnia, drużyna IFK Varnamo zremisowała  z Djurgardens IF  0-0. Mecz odbył się na Finnvedsvallen.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Djurgardens IF wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w piątym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Djurgardens IF postanowił zagrać agresywniej. W 61. minucie zmienił pomocnika Gustava Wikheima i na pole gry wprowadził napastnika Joela Asora. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W tej samej minucie William Kenndal został zastąpiony przez Wendersona.

Reklama

Jedyną kartkę w meczu otrzymał David Edvardsson z zespołu IFK Varnamo. Była to 90. minuta pojedynku.

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał piłkarzy Djurgardens IF żadną kartką, natomiast zawodnikom IFK Varnamo przyznał jedną żółtą.

Drużyna IFK Varnamo w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast jedenastka Djurgardens IF w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL