FC Sankt Gallen 1879 - FC Lugano 0-0. Liga szwajcarska - 12. kolejka Super League

16 grudnia na Kybunpark w St. Gallen odbył się mecz 12. kolejki szwajcarskiej Super League pomiędzy drużynami Sankt Gallen i Lugano. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

12. kolejka Szwajcaria - Super League
2020-12-16 20:30 | Stadion: Kybunpark | Arbiter: Urs Schnyder
FC Sankt Gallen 1879
FC Lugano
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 39 spotkań zespół Lugano wygrał 15 razy i zanotował 11 porażek oraz 13 remisów.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 17. minucie Stefano Guidotti został zmieniony przez Romana Macka.

Między 60. a 74. minutą, boisko opuścili piłkarze Sankt Gallen : Florian Kamberi, Víctor Ruiz, Jérémy Guillemenot, na ich miejsce weszli: Boris Babic, Basil Stillhart, Boubacar Traorè. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Christophera Lungoyiego, Mattii Bottaniego zajęli: Joaquín Ardaiz, Jonathan Sabbatini. Między 67. a 83. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Trener Sankt Gallen postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 85. minucie na plac gry wszedł Tim Staubli, a murawę opuścił Yannis Letard. W tej samej minucie w zespole Lugano doszło do zmiany. Kévin Monzialo wszedł za Romana Macka. W samej końcówce spotkania arbiter pokazał kartkę Kévinowi Monziali z drużyny gości.

Ákos Kecskés
85′ Yannis Letard
Mickaël Facchinetti
67′ Betim Fazliji
Mijat Marić73′
Miro Max Maria Muheim
Stefano Alessandro Guidotti17′
83′ Lukas Maria Görtler
Numa Lavanchy
74′ Víctor Ruiz Abril
Adrià Guerrero Aguilar
74′ Jérémy Bruno Guillemenot
Sandi Lovrić
Jordi Quintillà Guasch
Olivier Custodio Da Costa
Thody Élie Youan
Mattia Bottani74′
60′ Florian Kamberi
Christopher Lungoyi74′
Lukas Watkowiak
Sebastian Ogenna Osigwe
Vincent Rüfli
Roman Macek17′ 85′
85′ Tim Elia Staubli
Jonathan Maximiliano Sabbatini Perfecto74′
74′ Basil Stillhart
Ransford Selasi
60′ Boris Babic
Joaquín Matías Ardaiz de los Santos74′
André David Oliveira Ribeiro
Kévin Monzialo85′ 89′
74′ Boubacar Faye Traorè
Jens Odgaard

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Jedni i drudzy dokonali po cztery zmiany.