MLS All-Stars - Liga MX All-Stars 2-1 (1-0). Liga -

11 sierpnia na Allianz Field w Minnesocie odbyło się spotkanie rozgrywek MLS All Star Game pomiędzy drużynami MLS All-Stars a Ligi MX All-Stars. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem MLS All-Stars 2-1, który wywalczył awans.

11 sierpnia na Allianz Field w Minnesocie odbyło się spotkanie rozgrywek  MLS All Star Game pomiędzy drużynami MLS All-Stars  a Ligi MX All-Stars. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem MLS All-Stars 2-1, który wywalczył awans.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna MLS All-Stars wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Tuż po rozpoczęciu meczu zespół MLS All-Stars trafił do bramki rywala. W trzeciej minucie po rozpoczęciu na listę strzelców wpisał się Carlos Vela. Asystę zanotował Diego Palacios.

Niestety w 32. minucie meczu Andre Blake bramkarz MLS All-Stars z powodu kontuzji musiał opuścić boisko. Trenerowi nie zostało nic innego, jak na jego miejsce między słupkami postawić Dayne'a St. Claira - rezerwowego bramkarza drużyny. W tej samej minucie za Sebastiana Driussiego wszedł Hany Mukhtar. Między 33. a 45. minutą, boisko opuścili zawodnicy Ligi MX All-Stars : Julio Furch, Camilo Vargas, Brayan Angulo, Fernando Beltran, Brayan Angulo, Brayan Angulo, Brayan Angulo, Brayan Angulo, Brayan Angulo, Brayan Angulo, na ich miejsce weszli: Juan Dinenno, Oscar Ustari, Gustavo Cabral, Jesus Angulo, German Berterame, Luis Chavez, Erik Lira, Luis Reyes, Uriel Antuna, Alexis Vega. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Carlosa Veli, Javiera Hernandeza, Darlingtona Nagbe'a, Darlingtona Nagbe'a, Darlingtona Nagbe'a, Darlingtona Nagbe'a, Darlingtona Nagbe'a, Darlingtona Nagbe'a, Darlingtona Nagbe'a zajęli: Paul Arriola, Ilie Sanchez, Brandon Vazquez, Aaron Long, Carles Gil, Kai Wagner, Jakob Glesnes, DeAndre Yedlin, Jesus Ferreira.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki MLS All-Stars.

Między 46. a 64. minutą, boisko opuścili zawodnicy MLS All-Stars: Dayne St. Clair, Brandon Vazquez, Hany Mukhtar, Paul Arriola, na ich miejsce weszli: Sean Johnson, Raul Ruidiaz, Luciano Acosta, Taxiarchis Fountas. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Juana Escobara, Oscara Ustariego, Juana Dinenna zajęli: Kevin Alvarez, Carlos Acevedo, Alvaro Fidalgo.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy MLS All-Stars w 73. minucie spotkania, gdy Raul Ruidiaz zdobył z karnego drugą bramkę. W 80. minucie w zespole Ligi MX All-Stars doszło do zmiany. Victor Guzman wszedł za Erika Lirę.

Bramkarz MLS All-Stars wielokrotnie wychodził z opresji obronną ręką. Skutecznie interweniował w spotkaniu aż siedem razy, ale nie zachował czystego konta. Na pięć minut przed zakończeniem starcia wynik ustalił Kevin Alvarez.

Jedenastce Ligi MX All-Stars zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny MLS All-Stars.

Sędzia nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Zespół MLS All-Stars dokonał piętnastu zmian. Natomiast jedenastka Ligi MX All-Stars dokonała czternastu zmian.