Reklama

Reklama

UFC Fight Night 84: Daniel Omielańczuk pokonał Jarjisa Danho

Dobre wiadomości mamy po pierwszej walce Polaka na gali UFC Fight Night 84. Daniel Omielańczuk pokonał techniczną decyzją sędziów Jarjisa Danho. Walka zakończyła się, przy dużych pretensjach ze strony Danho, który przegrywał na kartach sędziów, a w ostatniej rundzie chciał wywalczyć zwycięstwo przez dyskwalifikację.

Pierwsza runda zaczęła się od razu od mocnych ciosów z obu stron. Walka trafiła do klinczu, czego mogliśmy spodziewać się po stylu Syryjczyka. Tam obaj trafiali kolanami na tułów. Następnie, koniec klinczu i zdecydowanie przewaga Daniela, który zachwiał rywalem. Końcówka była już gorsza, bo w klinczu trafiał ciosami Jarjis.

Reklama

W drugiej odsłonie Daniel od początku do końca wprowadził liczne niskie kopnięcia, które robiły wrażenie. Widać było także jego przewagę w wymianach bokserskich, lecz Danho odpowiadał. Przyczepić można się tylko do końcówki, kiedy Daniel nie zauważył, że rywal położył rękę na ziemie, a on wyprowadził kolano na głowę i była przerwa. Przechodząc do ostatnich sekund tej rundy Daniel trafił i był bliski skończenia nawet miał rywala na ziemi, lecz przetrwał tą burzę Syryjczyk.

W ostatniej rundzie Omielańczuk znów zaczął od niskich kopnięć i górował tym nad rywalem. Walka ponownie trafiła do klinczu, gdzie był cios na tułów, po nim padł Danho i wskazywał, że cios był poniżej pasa. On sam jak i jego narożnik domagał się dyskwalifikacji jednak w powtórkach było widać, że cios był dobrze zastosowany.

Dowiedz się więcej na temat: Daniel Omielańczuk | MALKOWSKI | UFC Fight Night

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje