Reklama

Reklama

Świetna postawa "Murana". Niejednogłośny werdykt

Mateusz Murański sprawił niespodziankę. Na gali Fame MMA 14 pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Alana Kwiecińskiego.

Jak zawsze w walkach z udziałem Murańskiego, przed pojedynkiem była gorąca atmosfera między zawodnikami. Pierwsza runda była jednak spokojna.

Murański nastawiał się na jeden, nokautujacy cios. Kilka razy trafił, ale Kwieciński odpowiadał i punktował niskimi kopnięciami. Tuż przed gongiem obalił, dzięki czemu wygrał rundę.

 

Fame MMA 14. Murański wypunktował Alana

W drugim starciu to Kwieciński szybko znalazł się na plecach. Padł na matę po mocnych ciosach rywala. Murański jednak nie potrafił skończyć walki, ale wpadł w balachę. Był na skraju poddania, ale dotrwał do końca rundy.

Reklama

Zobacz też: Szokujące słowa Parke'a po dyskusji z Tyburskim. "Myślałem, że to kobieta"

Rozstrzygające starcie było bardzo zacięte. Najpierw obalił Murański, a potem Kwieciński. Żaden jednak nie potrafił skończyć pojedynku przed czasem i o wyniku decydowali sędziowie. Oni nie byli jednomyślni. Dwóch z trzech punktowało zwycięstwo "Murana", dzięki czemu dopisał zwycięstwo do swojego rekordu.

Zobacz nasze wywiady z uczestnikami Fame MMA 14 na naszym kanale na YT! 

We wcześniejszej walce szybkie zwycięstwo odniósł Dawid Malczyński. Już w pierwszej rundzie pokonał Mariusza "Hejtera" Słońskiego  

Transmisja gali Fame MMA 14 dostępna będzie tylko w systemie PPV. Fame MMA 14 można oglądać online live stream na Polsat Box Go. Galę obejrzysz na następujących urządzeniach: Android i iOS, Apple TV, Android TV oraz wybrane Smart TV. Gala Fame MMA 14 jest dostępna dla użytkowników z całego świata.

Czytaj też: Rozbił rywala i popisał się pięknym gestem. Przekazał sporą sumę

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy