Reklama

Reklama

RMF FM: Śmiertelne pobicie Dominika Sikory. Do sieci wyciekło nagranie

Nowe fakty w sprawie śmierci zapaśnika Dominika Sikory. Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać, jak Sikora otrzymuje od podejrzanego mężczyzny jeden cios. Po nim pada na ziemię.

Do śmiertelnego pobicia Dominika Sikory doszło z 25 na 26 stycznia przed jednym z klubów na Starym Rynku w Poznaniu. Policja podejrzewa, że sprawcą pobicia był 42-letni Olgierd Michalski, który najprawdopodobniej ukrywa się poza granicami naszego kraju.

Na nagraniu, które wyciekło do sieci, widać Sikorę rozmawiającego ze stojącą obok niego kobietą. Ta po chwili go policzkuje i odpycha. Wtedy do zapaśnika podchodzi dobrze zbudowany mężczyzna, uderza go, po czym odchodzi i wraca do klubu. Sikora upadł, a kilka innych kobiet udzieliło mu pomocy. Niestety zmarł 31 stycznia.

Reklama

Obecnie trwają poszukiwania Michalskiego. - Trwa ustalanie miejsca pobytu człowieka mogącego mieć związek z tą sprawą. Nie przebywa pod adresami, gdzie spodziewaliśmy się go spotkać, więc rozpoczęliśmy procedurę uzyskania listu gończego - mówi Onetowi rzecznik wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak.

Jak dowiedział się dziennikarz RMF FM, Michalski jest związany ze światem poznańskiego sportu. Trenował kulturystykę, a w ostatnim czasie tzw. sporty odważnikowe.

Mężczyzna był w przeszłości skazany na karę więzienia m.in. za napaść na policjantów, która zakończyła się strzelaniną.

Cały artykuł znajdziesz na stronie RMF24

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL