Reklama

Reklama

Pudzianowski walczy o swoje, opisują go w Wielkiej Brytanii!

​O Mariusz Pudzianowskim, który niewybrednymi postami na Facebooku grozi włamującym się do jego tirów imigrantom, za co organizacja “HejtStop" doniosła na niego do prokuratury, zrobiło się głośno także w Wielkiej Brytanii.

Sprawę "Pudziana" obiektywnie, bez cienia politycznej poprawności opisała bulwarówka "Daily Mail". Można nawet stwierdzić, że na Wyspach o "Pudzianie" nie było tak głośno jak teraz nigdy, nawet po żadnej z jego walk, czy zdobyciu mistrzostwa świata strongmanów.

"Następnym razem uderzę ich kijem bejsbolowym" - były mistrz świata Strong Manów przysięga wymierzyć sprawiedliwość na "ludzkich śmieciach" imigrantach, po tym jak został ukarany grzywną 40 tys. funtów, gdy uchodźcy zostali odnalezieni  w jego zmierzających do Wielkiej Brytanii ciężarówkach - donosi gazeta.

Reklama

"Daily Mail" podaje, że nielegalni imigranci, włamujący się do tirów "Pudzianach" narobili szkód na 23 tys. funtów. Mało tego, według angielskiej gazety, Pudzianowski został ukarany grzywną 40 tys. funtów, po tym jak francuscy celnicy w porcie Calais znaleźli w jego samochodach ośmiu uchodźców, którzy chcieli się przedrzeć do Wielkiej Brytanii.

Dodaje, że wojownik MMA wkrótce ruszy z Polski do Francji, by osobiście porachować się z "ludzkim śmieciem". "Daily Mail" cytuje "Pudziana":

- Jeśli ktoś cię zaatakuje, to masz prawo, aby się bronić. Jeśli ktoś kradnie ci coś, a ty łapiesz go na gorącym uczynku, to masz prawo do radzenia sobie z nim, aby zapobiec przestępczości - dowodzi pan Mariusz.

- Straty spowodowane przez imigrantów-włamywaczy wynoszą około 30 tys. euro. Na dodatek Bogu ducha winny kierowca został zatrzymany przez policję na 48 godzin i wypuszczony dopiero po wpłaceniu kaucji pięć tysięcy euro. Teraz czekamy, aż sprawa zacznie się w sądzie - opowiada Pudzianowski, którego cytuje angielska gazeta.

Sprawa jest szeroko komentowana pod tekstem. Zdecydowana większość internautów popiera Polaka.  

"Oskarżony o to, że broni swojej załogi i własności? Dokąd ten świat doszedł?" - ten wpis ma 1360 polubień i 12 głosów dezaprobaty.

"Człowiek włamuje się do twojego domu i co robisz? Dotrzymujesz mu towarzystwa, czy bronisz swojej własności" - ten głos ma z kolei 995 polubień i 10 przyciśnięć na "nie".

Takie komentarze dominują.

Gdy zdarzają się potępiające "Pudziana", jak ten: "Co za straszny, kierujący się przemocą człowiek!", internauci rozprawiają się z nimi bezlitośnie. Efekt? 19 polubień i 1503 głosy dezaprobaty.




Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje