Reklama

Reklama

Ogromna sensacja! Piłkarka ręczna pokonała faworyzowaną rywalkę

Już pierwsza walka gali Fame MMA 14 była sensacyjna. Wiktoria "Wiki" Jaroniewska, niejednogłośną decyzją sędziów, pokonała Katarzynę "LaLunę" Aleksander.

Jaroniewska to piłkarka ręczna i o walce dowiedziała się dwa tygodnie przed galą. Pokazała jednak bardzo ambitną i waleczną postawę.

"LaLuna", choć trenuje już prawie dwa lata, też debiutowała w klatce. Ze względu na ten staż treningowy była zdecydowaną faworytką. Była jednak kompletnie zaskoczona dobrą postawa rywalki.

Fame MMA 14. Jaroniewska pokanała LaLunę

Od początku Jaroniewska nie nastawiała się na szybkie skończenie. Jako sportsmenka, wiedziała, że ma przewagę kondycyjną. W pierwszej rundzie walczyła spokojnie, choć "LaLuna" ją prowokowała.

W drugiej rundzie Jaroniewska kilka razy mocno trafiła rywalkę. Rozbiła jej nos, ale w końcówce dała się obalić.

Reklama

W trzeciej rundzie "LaLuna" była już bardzo zmęczona, ale cały czas szła do przodu

Transmisja gali Fame MMA 14 dostępna będzie tylko w systemie PPV. Fame MMA 14 można oglądać online live stream na Polsat Box Go. Galę obejrzysz na następujących urządzeniach: Android i iOS, Apple TV, Android TV oraz wybrane Smart TV. Gala Fame MMA 14 jest dostępna dla użytkowników z całego świata. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy