Reklama

Reklama

ME w judo. Porażki Sarnackiego w półfinale i walce o brąz

Judoka Maciej Sarnacki (+100 kg) przegrał przed czasem walkę z Lukasem Krpalkiem o brązowy medal mistrzostw Europy w Warszawie. Zawodnik Gwardii Olsztyn zajął piąte miejsce w odbywającym się w hali Torwaru turnieju. Czech jest mistrzem olimpijskim z Rio w kategorii 100 kg.

We wcześniejszych pojedynkach Sarnacki wygrał przez ippon z Austriakiem Danielem Allerstroferem i światową "trójką" Węgrem Barną Borem oraz w ćwierćfinale z Harunem Sadikovicem z Bośni i Hercegowiny.

W półfinale Polak uległ na dwa waza-ari Gruzinowi Adamowi Okruaszwilemu, który w dorobku ma m.in. złoty i srebrny krążek ME oraz brąz MŚ.

Trzydniowe zmagania indywidualne w Warszawie biało-czerwoni zakończyli bez medalu. W niedzielę zawody drużynowe kobiet i mężczyzn.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy