Reklama

Reklama

Mariusz Wach powalczy na gołe pięści? Pięściarz z ofertą od Wotore. "W przyszłości coś podziałamy"

Znany polski bokser wagi ciężkiej Mariusz Wach (35-6, 19 KO) za pośrednictwem swojej strony na Facebooku zdradził, że otrzymał interesującą propozycję stoczenia walki na gołe pięści od organizacji Wotore. Mierzący ponad dwa metry wzrostu "Wiking" tym razem nie skorzysta z oferty, którą uznał za bardzo dobrą, bo skupia się na swoim czerwcowym pojedynku bokserskim. Wach nie wyklucza jednak, że w przyszłości wystąpi w takiej formule.

- Dziękuję federacji Wotore za bardzo dobrą propozycję walki, ale niestety tym razem muszę odmówić. Nie wykluczam, że w najbliższej przyszłości coś razem podziałamy. Pozdrawiam fanów i zapraszam do obejrzenia Wotore 2 w najbliższą sobotę! - powiedział 40-letni Mariusz Wach.

Organizacja odniosła się do filmu na swoim kanale, życząc polskiemu pięściarzowi powodzenia w walce bokserskiej zaplanowanej na 12 czerwca. Organizacja chętnie ponowi ofertę dla Wacha w przyszłości - zwłaszcza, że jej fani nie mogą się doczekać pojedynku na gołe pięści z udziałem słynącego z odporności na ciosy "Wikinga".

Reklama

Najbliższa impreza tej organizacji odbędzie się już w sobotę 23 maja. Kibice zobaczą ośmioosobowy turniej, w którym do wygrania będzie 50 tysięcy złotych oraz trzy SuperWalki (Samociuk-Załęcki, Majewski-Oleksiejczuk i starcie kobiet z udziałem Klaudii Syguły). Wszystkie pojedynki toczą się do nokautu lub poddania.

Transmisja gali wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 zł) na stronie tv.wotore.com.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama