Reklama

Reklama

Marcin Najman znalazł nowe miejsce, w którym odbędzie się MMA-VIP 4

Marcin Najman znalazł miasto, w którym zorganizuje galę MMA-VIP 4. Będzie to Wieluń. Zmianie uległ też termin wydarzenia.

Pierwotnie gala MMA-VIP 4 miała odbyć się 25 lutego w Kielcach. Jednak po zaangażowaniu "Słowika" w roli szefa organizacji, stolica województwa świętokrzyskiego ostatecznie nie podpisała umowy na wynajem hali i Najman musiał szukać nowego miejsca.

Po tym, jak MMA-VIP zatrudniło "Słowika", rozpętała się prawdziwa burza. Ze współpracy z organizacją wycofała się m.in. Wodna Służba Ratownicza, która miała zabezpieczać wydarzenie.

Marcin Najman ogłosił, że MMA-VIP 4 odbędzie się w Wieluniu

Reklama

Medialna burza nie zaszkodziła jednak Najmanowi i szybko znalazł nową lokalizację. Dziś ogłosił, że gala MMA-VIP 4 odbędzie się w Wieluniu.

Zmianie uległ też termin wydarzenia. Zamiast 25 lutego, odbędzie się ono 5 marca.

Z kolei karta walk została utrzymana w pierwotnej formie. To oznacza, że w Wieluniu dojdzie m.in. do starcia samego Najmana, który zmierzy się z popularnym "Miśkiem z Nadarzyna".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama