Reklama

Reklama

Marcin Najman znalazł miasto organizatora gali MMA-VIP 4

Po perturbacjach ze znalezieniem nowego miasta gospodarza gali MMA-VIP 4, Marcin Najman ogłosił, że wkrótce poznamy miejsce organizacji kolejnej gali. Ta zgodnie z planem ma odbyć się już w lutym.

Po przedstawieniu "bosa" organizacji MMA-VIP w mediach rozgorzała dyskusja na temat organizacji gali. Kontrowersje wzbudził fakt zaangażowania w federację "Słowika", który przed laty był jednym z najbardziej znanych polskich gangsterów.

O gali zrobiło się bardzo głośno, a Marcin Najman już wkrótce napotkał na kolejny problem. Okazało się, że miasto Kielce nie zdecyduje się wynająć hali, a wydarzenia nie chce zabezpieczać Wodna Służba Ratownicza, która pierwotnie miała pilnować zdrowia uczestników gali.

Najman ogłosi gospodarza MMA-VIP 4

W czwartek Najman opublikował na Twitterze nagranie, na którym mówi, że już wkrótce poznamy miasto, które zdecydowało się gościć galę. Ma to nastąpić lada moment.

Reklama

"Będzie to piękne miasto, które odegrało bardzo ważną rolę podczas II Wojny Światowej. Przedstawimy też całą kartę walk, która zresztą już była przedstawiona podczas tej słynnej konferencji prasowej. Bądźcie czujni i czekajcie po południu na info" - powiedział Najman.

Czy tym razem faktycznie uda się doprowadzić wydarzenie do skutku?

Gala MMA-VIP ma odbyć się już 25 lutego.


 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy