Reklama

Reklama

KSW 72. Kiedy, gdzie i o której gala? Karta walk. Gdzie oglądać?

KSW 72 coraz bliżej. Kibice z niecierpliwością czekają na galę największej polskiej federacji MMA, która tym razem odbędzie się w Kielcach. Kto na niej wystąpi? Karta walk KSW 72 to m.in. pojedynek na szczycie wagi półśredniej: Tomasz Romanowski – Andrzej Grzebyk. Gdzie oglądać KSW 72?

KSW 72. Kiedy, gdzie i o której gala? Kto wystąpi? Gdzie oglądać?/KSW/materiały prasowe

Emocje związane z galą KSW 71 jeszcze nie opadły, a największa organizacja MMA w Polsce, a jedna z największych w Europie już szykuje się do kolejnego wydarzenia - KSW 72. Kiedy, gdzie i o której odbędzie się gala KSW 72? Kto wystąpi? Gdzie oglądać transmisję w telewizji i online live stream z KSW 72? Wyjaśniamy.

KSW 72. Kiedy, gdzie i o której gala?

KSW 72 odbędzie się w sobotę, 23 lipca. Miejscem rywalizacji czołowych zawodników KSW będzie Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach. Organizacja KSW po raz pierwszy w historii zawita do stolicy województwa świętokrzyskiego. Początek gali KSW 72 zaplanowano na godz. 19.

KSW 72. Karta walk. Kto wystąpi na gali w Kielcach?

Karta walk KSW 72 nie jest jeszcze w pełni znana. Do tej pory organizatorzy ogłosili trzy pojedynki, w tym walkę wieczoru. Będzie nim starcie na szczycie wagi półśredniej, pomiędzy Tomaszem Romanowskim (15-8, 5 KO) i Andrzejem Grzebykiem (18-5, 11 KO). Początkowo na gali KSW 72 Romanowski miał walczyć w długo wyczekiwanym pojedynku z Adrianem Bartosińskim, ale z powodów prywatnych Bartosiński musiał wycofać się z walki, a jego miejsce zajął Grzebyk.

KSW 72 to również walka w kategorii piórkowej, w której zmierzą się Patryk Kaczmarczyk (8-1, 2 KO) i Dawid Śmiełowski (9-0, 7 KO). Obaj zawodnicy weszli na wojenną ścieżkę już jakiś czas temu, a finał tego konfliktu znajdzie swój finał w klatce. To zapowiedź wielkich emocji.

Niedawno organizatorzy gali KSW 72 ogłosili trzecią walkę. W pojedynku kategorii półciężkiej Oumar Sy (6-0, 3 KO) skrzyżuje rękawice z Hasanem Mezhievem (12-0, 5 KO), dla którego będzie to debiut w organizacji KSW. Obaj zawodnicy są niepokonany w zawodowych walkach.

Karta walk KSW 72 na tę chwilę przedstawia się następująco:

  • Walka wieczoru

77,1 kg: Tomasz Romanowski (15-8, 5 KO) - Andrzej Grzebyk (18-5, 11 KO)

  • Karta główna

65,8: Dawid Śmiełowski (9-0, 7 KO) - Patryk Kaczmarczyk (8-1, 2 KO)

93 kg: Oumar Sy (6-0, 3 KO) - Hasan Mezhiev (12-0, 5 KO)

KSW 72. Gdzie oglądać transmisję w tv i online live stream?

Transmisja KSW 72 nie będzie dostępna na żadnym kanale w polskiej telewizji. Galę będzie można oglądać przez Viaplay. Koszt abonamentu za miesięczny dostęp do platformy wynosi 34 zł. Transmisję z gali KSW 72 na Viaplay będzie można oglądać w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie.

Zobacz też:

Steve Johnson - Grigor Dimitrow 0:1 (krecz Dimitrova, awans Johnsona) - SKRÓT. WIDEO (Polsat Sport)/Polsat Sport/Polsat Sport

Zobacz także

Sportowym okiem