Reklama

Reklama

KSW 37: Circus of Pain: Triumfy Marcina Wrzoska, Borysa Mańkowskiego i Fernanda Rodriguesa Jr.

W walce wieczoru KSW 37: Circus of Pain, Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 SUB) bronił pasa wagi ciężkiej w starciu z Fernandem Rodriguesem Jr. (11-2, 8 KO, 2 SUB). Polak sensacyjnie przegrał przez nokaut w drugiej rundzie, a na gali w Krakowie mieliśmy drugiego, nowego mistrza.

W jednej z najciekawszy walk wieczoru Artur "Kornik" Sowiński (17-8,  2 NC, 6 KO, 6 SUB) mierzył się z Marcinem Wrzoskiem (12-3, 5 KO, 3 SUB). Stawką starcia był pas wagi piórkowej. Obaj zawodnicy przed walką nie szczędzili sobie uszczypliwości. W klatce też było gorąco.

Reklama

Panowie w pierwszej rundzie walczyli tylko w stójce. W drugiej rundzie Wrzosek zmusił przeciwnika do zejścia do parteru, a na głowie "Kornika" pojawiła się spora rana. Sędzia musiał przerwać walkę, ponieważ cała klatka zalała się krwią. Lewe oko Sowińskiego było kompletnie zamknięte.

Sędzia nie miał innego wyjścia i musiał przerwać walkę. Pas wagi piórkowej przeszedł w posiadanie nowego mistrza - Marcina Wrzoska.

W drugiej walce gali o pas mistrzowski wagi półśredniej KSW, Borys Mańkowski pewnie pokonał Anglika - Johna Maguire'a. Polak do klatki wrócił po ponad rocznej przerwie i nie dał najmniejszych szans rywalowi. Mańkowski kontrolował całą walkę i pewnie obronił mistrzowski pas. Sędziowie nie mieli wątpliwości i Polak jednogłośnie wygrał na punkty (30:26, 30:26, 30:25).

W walce wieczoru Karol Bedorf (14-2, 5 KO, 3 SUB) bronił pasa wagi ciężkiej w starciu z Fernandem Rodriguesem Jr. (11-2, 7 KO, 2 SUB). Polak sensacyjnie przegrał przez nokaut w drugiej odsłonie pojedynku.

Bedorf już pod koniec pierwszej połowy miał spory kryzys. Polak na początku kontrolował przebieg walki, ale kiedy dał się trafić, mocno odczuł siłę Brazylijczyka.

W drugiej rundzie Rodrigues poczuł krew rywala i nie dał szans Bedorfowi, który odniósł trzecią porażkę w karierze. Brazylijczyk został nowym mistrzem wagi ciężkiej KSW.

Pozostałe walki na KSW 37:

Łukasz Chlewicki (14-4-1, 5 KO, 1 SUB) - Mansour Barnoui (12-4, 4 KO, 3 SUB)

wygrana Francuza przez TKO. Mocne uderzenie łokciem, walka przerwana w 1. rundzie ze względu na zbyt dużą ranę.

Marcin Wójcicki (10-4, 3 KO, 5 SUB) - Marcin Łazarz (9-4, 2 KO, 2 SUB)

Walka wygrana przez Wójcickiego w 1. rundzie przez poddanie.

Filip Wolański (10-2, 3KO, 2 SUB) - Denilson de Oliveira (11-4, 5 KO, 2 SUB)

wygrana Wolańskiego niejednogłośnie na punkty (30:27, 30:27, 28:29).

David Zawada (13-3, 10 KO, 2 SUB) - Robert Radomski (12-5, 1 KO, 5 SUB)

wygrana Zawady przez techniczny nokaut w 2. rundzie.

Roman Szymański (9-3, 1 KO, 3 SUB) - Sebastian Romanowski (11-7-1, 4 KO, 2 SUB)

wygrana Szymańskiego przez poddanie w 3. rundzie.

Z Krakowa, Adrianna Kmak


Dowiedz się więcej na temat: Marcin Wrzosek | Artur Sowiński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje