Reklama

Reklama

​Jest list gończy za Olgierdem Michalskim podejrzanym o śmiertelne pobicie Dominika Sikory

Wielkopolska policja opublikowała w poniedziałek list gończy za Olgierdem Michalskim. Mężczyzna jest podejrzany o śmiertelne pobicie zapaśnika Dominika Sikory. Do tragicznego zdarzenia doszło przed trzema tygodniami w Poznaniu.

Jak zeznali świadkowie, przed jednym z klubów nocnych w Poznaniu Sikora został uderzony przez Michalskiego w twarz. Upadł i uderzył głową w bruk. Przytomności już nie odzyskał. Zdiagnozowano u niego obrzęk mózgu. Zmarł w szpitalu pięć dni później.      

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że Michalski może się ukrywać w Szwajcarii. - Najprawdopodobniej przebywa w tym kraju, ponieważ tam właśnie mieszka jego partnerka - informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, Łukasz Wawrzyniak.

42-latek to recydywista, uznawany za niebezpiecznego przestępcę. Ma za sobą już 7-letnią odsiadkę za napady, rozboje, kradzieże, posiadanie narkotyków i za pobicie policjantów. Z więzienia wyszedł w 2018 roku. Teraz grozi mu dożywocie.

Reklama

Sikora miał 29 lat. Wizerunek winnego jego śmierci policja opublikowała już przed 10 dniami. Od dziś ścigany jest listem gończym. 

UKi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL