Reklama

Reklama

Floyd Mayweather zmierzy się z Conorem McGregorem? "Pobłogosławiłbym to"

Dana White, prezydent UFC, przyznał, że zgodziłby się na to, by Conor McGregor zmierzył się z Floydem Mayweatherem Jr. Nie pozwoliłby jednak na walkę na zasadach bokserskich.

- Pobłogosławiłbym ten pojedynek, ale dopuściłbym uderzenia pięściami, nogami i łokciami. Z Mayweatherem lepiej nie boksować. McGregor ma wprawdzie dobre ręce, ale Floyd jest na innym poziomie - powiedział White.

Reklama

- Conor jest natomiast dużo większy od niego i mocno bije. To byłoby interesujące. Nie można powiedzieć, że taka walka nie byłaby ciekawa. Pytanie, w jakich mieliby walczyć rękawicach - bokserskich czy MMA? Floyda nie można za bardzo faworyzować [za pośrednictwem przepisów - przyp. red.], trzeba by to wszystko zrównoważyć - powiedział White.

O walce Mayweathera z McGregorem, największymi gwiazdami swoich dyscyplin, spekulowano kilka miesięcy temu. W końcu amerykański bokser oświadczył, że temat jest już zamknięty, a on skupia się na pracy promotora i nie wróci do kariery zawodniczej, którą zakończył we wrześniu ubiegłego roku.

Dowiedz się więcej na temat: Floyd Mayweather | Conor McGregor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje