Reklama

Reklama

Fame MMA 12. Wiemy, kto zawalczy podczas listopadowej gali

Po niedzielnej konferencji przed kolejną galą Fame MMA poznaliśmy już pełną kartę walk. 20 listopada zmierzy się całkiem pokaźna lista głośnych w sieci nazwisk. Niemałe zainteresowanie wzbudzi zapewne walka wieczoru, w której naprzeciw siebie staną Marcin Wrzosek i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

W niedzielę odbyła się konferencja przed Galą Fame MMA 12. Wszystko wskazuje na to, że federacja po raz kolejny zadbała o to, aby fani freakowych walk otrzymali to, co najbardziej lubią - mieszankę wybuchowych emocji.

Kogo zobaczymy w oktagonie 20 listopada?

W walce wieczoru zmierzą się Marcin Wrzosek oraz Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Panowie zawalczą w bokserskiej formule i już wiadomo, że napięcie do czasu walki będzie tylko stale rosło.

Na konferencji panowie nie szczędzili sobie ostrych słów oraz wyzwisk, co skłoniło nawet prowadzących do upomnień o szacunek.

Reklama

O pas mistrzowski wagi półśredniej powalczą z kolei Adrian "Polak" Polański i Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka.

Nie mniej emocji wzbudzi zapewne pojedynek słynnego z mediów społecznościowych Mateusza "FIT Lovers" Janusza oraz Kacpra Blonsky’ego.

Karta walk Fame MMA 12. Dwa żeńskie pojedynki

Włodarze gali do walki wezwali też Piotra "Bestię" Piechowiaka oraz Krzysztofa Radzikowskiego, znanego z programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Powalczą również: Mateusz Murański z Arkadiuszem Tańculą, Karolina "Zusje" Smogulecka z Martą "Marti Renti" Rentel, Patryk "Ryba" Karaś i Kornelem "Koro" Regel, Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk i Anna Andrzejewska, a także Krystian "Krycha UFC" Wilczak i Maciej "Szewcu" Szewczyk.

Gala odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie. Ceny biletów wahają się od 80 do 1200 złotych.

AB

 

 

 

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy