Reklama

Reklama

Sporty walki. Zmarł wrestler Danny Havoc

W wieku 45 lat zmarł Amerykanin Danny Havoc, jedna z gwiazd wrestlingu. Na razie nie podano, jaka była przyczyna zgonu sportowca, którego prawdziwe imię i nazwisko to Grant Berkland.

Danny Havoc przez 15 lat uprawiał wrestling. W 2017 roku, z powodu kłopotów ze zdrowiem, postanowił zakończyć karierę. Powrócił jednak do walk. 

Ostatni raz wystąpił 15 lutego na gali Game Changer Wrestling.

W trakcie kariery Havoc występował też w Combat Zone Wrestling. Dwukrotnie zwyciężył w prestiżowym Tournament of Death.

Zaledwie dwa miesiące temu Havoc przeżył rodzinny dramat. Na zawał serca zmarła jego żona Brianne Morrow. Odeszła bardzo młodo, w wieku zaledwie 27 lat.

"Ze złamanym sercem rodzina GCW opłakuje utratę Granta Berklanda, czyli Danny'ego Havoca. Danny był niezwykle utalentowanym, inteligentnym, opiekuńczym i autentycznym człowiekiem. Był także elitarnym artystą, który bawił pokolenie fanów i inspirował pokolenie aspirujących do roli artystów" - napisała organizacja Game Changer Wrestling w oświadczeniu w mediach społecznościowych.

Reklama

Hołd wojownikowi złożyli także włodarze CZW Combat Zone Wrestling. "To jest zbyt głębokie. Grant "Danny Havoc" Berkland. Był inspiracją dla tak wielu i przyjacielem dla wszystkich, a nasze serca kierują się w stronę jego rodziny i bliskich. Możemy pocieszyć się wiedząc, że cała społeczność wrestlerska podziela teraz ten sam smutek" - czytamy.

MP/Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama