Reklama

Reklama

Radosław Paczuski - Constantin Tutu w ćwierćfinale turnieju KOK WGP

Radosław Paczuski wystąpi w ośmioosobowym turnieju, który odbędzie się 22 marca na gali King of Kings World Grand Prix w Kiszyniowie.

Żeby zostać zwycięzcą, Polak będzie musiał wygrać trzy walki podczas jednej nocy. Przed kickbokserem z Warszawy trudne zadanie, bo już w pierwszym pojedynku spotka się z zawodnikiem gospodarzy Constantinem Tutu.

Zawodnik z Mołdawii jeszcze przed ogłoszeniem par ćwierćfinałowych był murowanym faworytem do zwycięstwa. Wygrał trzy poprzednie edycje tego prestiżowego turnieju.

Celem reprezentującego klub Garuda Muay Thai Gym zawodnika jest jednak zwycięstwo w całym turnieju, nie tylko jednej walce. To, że Mołdawianina da się pokonać pokazał w grudniu 2013 Ibrahim El Bouni.

Reklama

Zawodnik z Maroka zakończył walkę przed czasem na początku pierwszej rundy, czym w osłupienie wprawił wszystkich zgromadzonych na hali kibiców. Żeby wygrać turniej Paczuski prawdopodobnie i tak musiałby stanąć naprzeciw Tutu.

Żeby zostać mistrzem trzeba pokonać mistrza. Dla Paczuskiego udział w turnieju to świetna okazja do nabrania doświadczenia i uzyskania mocnej pozycji w świecie kickboxingu.

Pary ćwierćfinałowe:

Radosław Paczuski - Constantin Tutu

Ibrahim El Bouni - Romelleo Da Silva

Marco Aschenbrenner - Ali Alkayis

Pavel Voronin - Michel Andrade

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje