Reklama

Reklama

Poland Open: zwycięstwa Zasiny, Wieszczek-Kordus i Baranowskiego

Roksana Zasina (ZTA Zgierz, 55 kg) i Agnieszka Wieszczek-Kordus (WKS Grunwald Poznań, 72 kg) zajęły pierwsze miejsca w zapaśniczym turnieju Poland Open w Warszawie. W stylu wolnym Zbigniew Baranowski (AKS Białogard) zwyciężył w kategorii 86 kg.

W niedzielę dokończenie imprezy - Grand Prix Polski kobiet oraz memoriałowe turnieje Wacława Ziółkowskiego (styl wolny) i Władysława Pytlasińskiego (klasyczny).

Wyniki - Poland Open kobiet:

Reklama

   50 kg

 1. Marija Stadnik (Azerbejdżan)

 2. Ilona Semkiw (Ukraina)

 3. Jessica MacDonald (Kanada) i Whitney Conder (USA)

...

13. Iwona Matkowska (WKS Grunwald Poznań)

18. Anna Łukasiak (AZS AWF Warszawa)

   55 kg

 1. Roksana Zasina (ZTA Zgierz)

 2. Tetiana Kit (Ukraina)

 3. Sofia Mattsson (Szwecja) i Zalina Sidakowa (Białoruś)

   59 kg

 1. Swietłana Lipatowa (Rosja)

 2. Marwa Amri (Tunezja)

 3. Lingling Bao (Chiny) i Ołena Kremzer (Ukraina)

   65 kg

 1. Danielle Lappage (Kanada)

 2. Petra Maarit Olli (Finlandia)

 3. Moa Lena Maria Nygren (Szwecja) i Forrest Molinari (USA)

   72 kg

 1. Agnieszka Wieszczek-Kordus (WKS Grunwald Poznań)

2. Kunming Wang (Chiny)

3. Alexandra Anghel i Catalina Axente (obie Rumunia)

Styl wolny (Memoriał Wacława Ziółkowskiego):

   57 kg

 1. Stevan Mićić (Serbia)

 2. Givi Davidovi (Wlochy)

 3. Nurisłam Sanajew (Kazachstan) i Georgios Pilidis (Grecja)

...

10. Robert Dobrodziej (Budowlani Łódź)

   65 kg

 1. Achmed Czakajew (Rosja)

 2. Wladimier Chibzegaszwili (Gruzja)

 3. Dymitar Iwanow (Bułgaria) i Krzysztof Bieńkowski (AKS Białogard)

   74 kg

 1. Awtandił Kentczadze (Gruzja)

 2. Wei Wu (Chiny)

 3. Andrzej Sokalski (Slavia Ruda Śląska) i Bołat Sakajew (Kazachstan)

   86 kg

 1. Zbigniew Baranowski (AKS Białogard)

 2. Samuel Brooks (USA)

 3. Piotr Ianulov (Mołdawia) i Akhmed Aibuev (Francja)

...

14. Sebastian Jezierzański (Dąb Brzeźnica)

   97 kg

 1. Elizbar Odikadze (Gruzja)

 2. Mamed Igragimow (Kazachstan)

 3. Chaoqiang Yang (Chiny) i Pavlo Olijnik (Węgry)

Styl klasyczny (Memoriał Władysława Pytlasińskiego):

   55 kg

 1. Norayr Hachojan (Armenia)

 2. Nedjalko Petrow (Bułgaria)

 3. Sargis Khachatryan (Brazylia)

   63 kg

 1. Slawik Galstjan (Armenia)

 2. Nikołaj Wiczew (Bułgaria)

 3. Hassan Mohamed (Egipt) i Virgil Bica (Szwecja)

   72 kg

 1. Cengiz Arslan (Turcja)

 2. Denis Horvath (Słowacja)

 3. Mikko Tokangas (Finlandia) i Daniel Soini (Szwecja)

...

11. Roman Pacurkowski (AZS AWF Warszawa)

12. Bartłomiej Klimek (Olimpijczyk Radom)

   82 kg

 1. Emrah Kus (Turcja)

 2. Oleksyj Osniach (Ukraina)

 3. Jarno Aalander (Finlandia) i Daniel Aleksandrow (Bułgaria)

...

 5. Edgar Babajan (Sobieski Poznań)

 9. Szymon Szymonowicz (Cement Gryf Chełm)

11. Filip Kazimierczak (GKS Bełchatów)

   97 kg

 1. Tracy Hanckock (USA)

 2. Nikołaj Bajrakow (Bułgaria)

 3. Nikoloz Kakhelashvili (Włochy) - Suleyman Erbay (Turcja)

...

18. Marcin Olejniczak (Sobieski Poznań)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama