Reklama

Reklama

"Pokochaj Tajlandię" - drugi odcinek programu Rafała Simonidesa

Mistrz świata w tajskim boksie Rafał Simonides zaprasza na drugi odcinek autorskiego programu podróżniczego o Tajlandii. Tym razem wybierzemy się na północ kraju do Chiang Mai, wejdziemy do wnętrza wodospadu, przejedziemy się na słoniach, odwiedzimy wzbudzającą sporo kontrowersji „Tiger Temple” i przenocujemy w górskiej wiosce wśród żyjących w zgodzie z naturą Tajów. Pokażemy też, że miejscowe śliczne dziewczyny mówią po…polsku!

- Odcinki programu starałem się podzielić tematycznie, w drugim skupiłem się na przyrodzie. Okolice Chiang Mai słyną z bujnej roślinności, do mieszkających wysoko plemion prowadzi dżungla. Piękne miejsca, warto je poznać. Warto też poznać piękne Tajki, dlatego zachęcam do oglądania odcinka do samego końca - podkreśla Rafał Simonides.

- Ten odcinek był inny od pierwszego, nie tak dynamiczny. To celowe zagranie, chcę żeby za każdym razem ktoś znalazł coś dla siebie, chcę też pokazać, jak różnorodnym krajem jest Tajlandia. Osoby żądne mocniejszych wrażeń i kontrowersji uspokajam, wkrótce poruszę temat transseksualistów, emocji nie zabraknie - dodaje autor programu.

Reklama

"Pokochaj Tajlandię" to autorski program podróżniczy mistrza świata i trenera reprezentacji Polski Muay Thai Rafała Simonidesa. Z Tajlandią jest związany od ośmiu lat.

Na wyspie Koh Samui mieszkał wśród Tajów i uczył się od tamtejszych mistrzów technik Muay Thai. Poświęcenie i serce do walki zaprowadziły go do mistrzowskich tytułów i prestiżowego pojedynku na gali zorganizowanej z okazji urodzin króla Bhumibola Adulyadeja.

- Trening i walka były wtedy całym moim życiem. Nie było wypoczywania na plaży, wycieczek, klasycznej turystyki. Chciałem do tego wrócić i pokazać Polakom piękno tego kraju, a przy okazji samemu nacieszyć się Tajlandią.

- W ubiegłym roku mi się udało, latem zebrałem materiał, z którego powstają kolejne odcinki programu "Pokochaj Tajlandię", mam nadzieję, że przypadną wam do gustu - dodaje autor programu.

Kliknij i przeczytaj rozmowę z autorem programu "Pokochaj Tajlandię"

***

Przegapiłeś pierwszy odcinek? Zobacz teraz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy