MŚ w zapasach: Łukasiak ósma, Michalik dziesiąta

Anna Łukasiak (AZS AWF Warszawa) zajęła ósme miejsce w wadze 48 kg podczas zapaśniczych mistrzostw świata w kanadyjskim Strathona County. Druga z Polek walczących ostatniego dnia Monika Michalik (WKS Grunwald Poznań) była dziesiąta w kategorii 63 kg.

Anna Łukasiak (AZS AWF Warszawa) zajęła ósme miejsce w wadze 48 kg podczas zapaśniczych mistrzostw świata w kanadyjskim Strathona County. Druga z Polek walczących ostatniego dnia Monika  Michalik (WKS Grunwald Poznań) była  dziesiąta w kategorii 63 kg.

Łukasiak stoczyła tylko jedną walkę, w której uległa późniejszej brązowej medalistce Chince Xiaomei Li 0:3.

Natomiast dwukrotnie na matę wychodziła Michalik. W pierwszym pojedynku przegrała 1:3 z Bułgarką Taybe Mustafą Yusein. Bułgarka awansowała potem do finału. Stworzyła tym samym szansę Polce walki w repesażach. Tam jednak zapaśniczka z Poznania musiała uznać wyższość Kanadyjki Justine Angelle Bouchard, która wygrała 3:1.