Reklama

Reklama

MP w taekwon-do ITF: Nowak i Raczyński najlepsi

Aleksandra Nowak (CzAT Częstochowa) - zdobywczyni trzech medali i Kamil Raczyński (WST Wrocław), który wywalczył dwa złote medale w konkurencjach indywidualnych, byli najlepszymi sportowcami XXIII mistrzostw Polski w taekwon-do ITF w Olsztynie.

Na matach rywalizowało 161 zawodniczek i zawodników z 37 klubów, z których najlepszym okazał się MKS Lewart AGS Lubartów. Jego reprezentaci wywalczyli aż 14 medali.

Reklama

Medaliści XXIII mistrzostw Polski seniorów w taekwon-do ITF:

Kobiety

indywidualne układy KUP

1. Anna Dąbrowska (MKS RAT Radzyń)

2. Aleksandra Janicka (Taekwon KWSW Warszawa)

3. Izabela Dziopa (LKT Legnica)

Paulina Szpak (KST Głubczyce)

indywidualne układy I DAN

1. Kamila Szustak (TKT Lechmed Toruń)

2. Martyna Kisiel (KS Dragon Janów)

3. Aleksandra Nowak (CzAT Częstochowa)

Natalia Olszak (MKS RAT Radzyń)

indywidualne układy II DAN

1. Monika Wiater (MKS Lewart Lubartów)

2. Ilona Działa (MKS Lewart Lubartów)

3. Joanna Lipa (LSKT Lublin)

Monika Mironiuk (MKS RAT Radzyń)

indywidualne walki

52kg

1. Gabriela Offman (LKT Legnica)

2. Karolina Kopeć (LKS Lotos Jabłonna)

3. Marta Kwilińska (BST Bartoszyce)

Marta Sidorowicz (LKS Lotos Jabłonna)

58 kg

1. Ilona Działa (MKS Lewart Lubartów)

2. Anna Siwińska (LSKT Lublin)

3. Magdalena Kosobudzka (MATSOGI Ciechanów)

Ewelina Masiuk ( WAT Wrocław)

63 kg

1. Joanna Lipa (LSKT Lublin)

2. Monika Kosior (MKS Lewart Lubartów)

3. Kaja Mieszkowska (WAT Wrocław)

Ilona Omiecińska (MATSOGI Ciechanów)

70 kg

1. Julia Sakowska (KST Tornado Szczecin)

2. Lyndsay Conway ( MKS Lewart Lubartów)

3. Małgorzata Rogaczewska (LSKT Lublin)

3. Nina Woźniak (KTT Łódź)

pow. 70 kg

1. Aleksandra Nowak (CzAT Częstochowa)

2. Wioleta Miśkiewicz (LKT Legnica)

3. Marta Mysur (ŁSKT Łódź)

Roksana Oleś (Feniks-Arete Rybnik)

techniki specjalne

1. Anna Dąbrowska ( SKS Start Olsztyn)

2. Marta Mysur (ŁSKT Łódź)

3. Martyna Kisiel (KS Dragon Janów)

Julia Sakowska ( KST Tornado Szczecin)

testy siły

1. Małgorzata Rogaczewska (LSKT Lublin)

2. Aleksandra Nowak (CzAT Częstochowa)

3. Ilona Omiecińska (MATSOGI Ciechanów)

Ewelina Zając (WSKT Wrocław)

drużynowe układy

1. MKS RAT Radzyń

2. LSKT Lublin

3. LKT Legnica i MATSOGI Ciechanów

drużynowe walki

1. MKS Lewart Lubartów

2. LKT Legnica

3. MATSOGI Ciechanów i MKS RAT Radzyń

Mężczyźni

indywidualne układy I DAN

1. Marcin Wronowski (MKS Lewart Lubartów)

2. Dawid Dudek (MKS Lewart Lubartów)

3. Paweł Dąbrowski (LKT Legnica)

Karol Forgiel (LKT Legnica)

indywidualne układy II DAN

1. Kamil Raczyński (WSKT Wrocław)

2. Łukasz Ciężki (MKS RAT Radzyń)

3. Dariusz Idzikowski (SKS Start Olsztyn)

Grzegorz Szałkowski (Feniks Arete Rybnik)

indywidualne układy III DAN

1. Piotr Szwejkowski (MATSOGI Ciechanów)

2. Paweł Szwejkowski (MATSOGI Ciechanów)

3. Michał Cytryniak (CTKD Łódź)

Wiktor Karnawalski (LZS BAT Bełchatów)

indywidualne układy IV DAN

1. Jarosław Suska ( MKS Lewart Lubartów)

2. Łukasz Sudak (WSKT Wrocław)

3. Sławomir Kamola (LSKT Lublin)

Tomasz Szczepaniuk (LKS Lotos Jabłonna)

indywidualne układy KUP

1. Tomasz Cur (MKS Lewart Lubartów)

2. Daniel Chudzik ( LKS Lotos Jabłonna)

3. Tomasz Dąbrowski (MKS RAT Radzyń)

Tomasz Dudek (KS Dragon Janów)

indywidualne walki

54 kg

1. Artur Wadowski (MKS Lewart Lubartów)

2. Tomasz Cur (MKS Lewart Lubartów)

3. Tomasz Góra (CzAT Częstochowa)

Piotr Łuszcz (LKS Lotos Jabłonna)

63 kg

1. Kamil Raczyński (WSKT Wrocław)

2. Paweł Szwejkowski (MATSOGI Ciechanów)

3. Paweł Dąbrowski (LKT Legnica)

Karol Forgiel (LKT Legnica)

71 kg

1. Piotr Wasilewski (Taekwon KWSW Warszawa)

2. Marcin Wronowski (MKS Lewart Lubartów)

3. Mateusz Niechwiej (LKT Legnica)

Artur Osuchowski (KS Dragon Janów)

80 kg

1. Michał Dziubicki (MKS Lewart Lubartów)

2. Łukasz Sudak (WSKT Wrocław)

3. Tomasz Dudek (KS Dragon Janów)

Radosław Zazulak (WSKT Wrocław)

pow. 80 kg

1. Dariusz Idzikowski (SKS Start Olsztyn)

2. Tomasz Idzikowski (SKS Start Olsztyn)

3. Dariusz Młynarski (Taekwon KWSW Warszawa)

Łukasz Świderski (KTT Łódź)

indywidualne techniki specjalne

1. Piotr Pełka (MATSOGI Ciechanów)

2. Tomasz Idzikowski (SKS Start Olsztyn)

3. Jerzy Ciszek (KST Warszawa)

Michał Wieleba ( GSC Lublin)

indywidualne testy siły

1. Karol Bernaciak (CTKD Łódź)

2. Łukasz Ciężki (MKS RAT Radzyń)

3. Adam Matysiak (MKS RAT Radzyń)

Ryszard Mielcarski (Taekwon KWSW Warszawa)

drużynowe układy

1. LKT Legnica

2. WSKT Wrocław

3. KS Dragon Janów i MKS RAT Radzyń

drużynowe walki

1. SKS Start Olsztyn

2. WSKT Wrocław

3. LSKT Lublin i Taekwon KWSW Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje