Reklama

Reklama

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski kontra Maciej "Big Jack" Jarema na HIGH League 2

Federacja HIHG League ogłosiła, że na lutowej gali Maciej „Big Jack” Jarema zmierzy się z Mateuszem „Mini Majkiem” Krzyżanowskim. Będzie to już druga gala tej freakowej federacji, podczas której dojdzie łącznie do ośmiu pojedynków.

Gala HIGH League 2 odbędzie się 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. To właśnie wtedy naprzeciw siebie stanie dwój wojowników, którzy zdołali już wcześniej dać się poznać kibicom.

Kartę walk wzbogaci pojedynek Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego i Macieja "Big Jacka" Jaremy.

Jarema w swoim dorobku ma już debiut w federacji HIGH League. W sierpniu pokonał Jakuba "Carlito" Olewińskiego w drugiej rundzie.

"Big Jack" znany jest jako internetowy celebryta, który zdobył rozgłos dzięki filmom w serwisie YouTube. Teraz będzie mógł stawić czoła "Mini Majkowi", który po przerwie powróci do oktagonu.

Reklama

Krzyżanowski zaliczył głośny występ podczas gali Fame MMA 5. Przegrał wtedy walkę z Lordem Kruszwilem. "Mini Majk" również znany jest jako youtuber. Jest też członkiem EKIPY Friza, która stała się polskim hitem na platformie YouTube.

HIGH League 2 to osiem pojedynków celebrytów. Walką wieczoru będzie pojedynek Jarosława "pashaBiceps" Jarząbkowskiego z Michałem "Owcą" Owczarzakiem.

AB

 

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL