Reklama

Reklama

GP w judo. Pieńkowska i Borowska na piątych pozycjach w Izraelu

Judoczki Karolina Pieńkowska (52 kg) i Anna Borowska (57 kg) uplasowały się na piątych pozycjach w turnieju Grand Prix w Tel Awiwie. To pierwsze tegoroczne zawody zaliczane do kwalifikacji olimpijskich.

W pojedynkach o trzecie miejsca Pieńkowska przegrała z Belgijką Charline van Snick, a Borowska z Węgierką Hedvig Karakas.

Wcześniej zawodniczka AZS UW Warszawa wygrała trzy walki, a dopiero w półfinale uległa wicemistrzyni igrzysk w Rio de Janeiro Jeong Bokyeong z Korei Południowej. Natomiast Borowska (Kejza Team Rybnik) po odniesieniu dwóch zwycięstw, w ćwierćfinale została pokonana przez Portugalkę Telmę Monteiro (w jej dorobku m.in. srebro IO 2016 i cztery srebrne krążki MŚ), zaś w repesażu okazała się lepsza od Czeszki Very Zemanovej.

Reklama

Zawody w Izraelu potrwają do soboty. W kolejnych dniach wystąpi jeszcze 13 reprezentantów Polski.

giel/ co/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama