Reklama

Reklama

GP w judo. Beata Pacut i Piotr Kuczera na podium w Gruzji

Beata Pacut (Czarni Bytom) w kategorii 78 kg i Piotr Kuczera (Kejza Team Rybnik) w wadze 90 kg zajęli trzecie miejsca w ostatnim dniu zawodów Grand Prix w judo w Tbilisi.

W decydujących walkach Kuczera wygrał w dogrywce z Grekiem Theodorosem Tselidisem, a Pacut pokonała przez waza-ari Niemkę Lisę Dollinger.

W tych kategoriach wagowych triumfowali Francuzka Audrey Tcheumeo, z którą Polka przegrała w półfinale i Brazylijczyk Rafael Macedo.

W sobotę na drugiej pozycji uplasowała się Karolina Tałach (63 kg, Wybrzeże Gdańsk), a w piątek na piątym miejscu sklasyfikowana została Anna Borowska (57 kg, Kejza Team Rybnik).

Turniej w gruzińskiej stolicy był dla polskich judoków ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami Europy w Tel Awiwie (26-28 kwietnia).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL