Reklama

Reklama

Fame MMA na Stadionie Narodowym? Są przecieki w tej sprawie

Gale Fame MMA przyciągają coraz większe zainteresowanie publiczności. Okazuje się, że włodarze federacji mogą mieć dla swoich fanów prawdziwego asa w rękawie. Nowy narybek Fame MMA - Daniel Majewski, powiedział w wywiadzie o rzekomych planach na organizację gali na Stadionie Narodowym.

Za nami dwunasta odsłona gali Fame MMA, która kolejny raz cieszyła się sporym zainteresowaniem publiki.

Zawodnicy freakowych walk to zazwyczaj bardzo popularne osoby w sieci, ale smaczku zawsze dodaje oprawa gali, która sprawia, że rośnie grono odbiorców walk freakowych.

Okazuje się, że włodarze federacji mogą mieć jeszcze dla fanów dodatkowego asa w rękawie. Ten dodatkowo podkręciłby atrakcyjność wydarzenia.

Daniel Majewski, który niedawno związał się kontraktem z federacją Fame MMA wygadał się nieco w rozmowie na kanale 6Peak. Wszystko zaczęło się od wątku walki z Parisem Platynovem, z którym najprawdopodobniej zmierzy się w przyszłości w oktagonie.

Reklama

Stadion Narodowy ugości galę Fame MMA?

"On dobrze wie jak robić marketing i show. Nasza dwójka nie ma sobie równych. Nawet jakby gala była na Stadionie Narodowym to spokojnie moglibyśmy pomóc, by wypaliło. A są pogłoski, by ta walka się tam odbyła" - powiedział Majewski.

Ostatnia gala odbyła się w gdańskiej Ergo Arenie, a na widowni zasiadło aż 15 tysięcy kibiców, którzy żywo reagowali na to, co dzieje się w oktagonie. Jeśli plotki o planach federacji się sprawdzą, zapewne na warszawską arenę zostanie zaproszonych zdecydowanie więcej widzów. To może być zatem prawdziwe widowisko i reklama dla rozrastającej się wciąż federacji.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje