Reklama

Reklama

Fame MMA 14. Gdzie oglądać dziś galę? Transmisja tv i online live stream

Fame MMA 14 już dziś. W trakcie gali zobaczymy dziewięć pojedynków, które zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Bohaterami Fame MMA 14 będą m.in. Sergiusz "Nitro" Górski, Norman Parke, Piotr Szeliga, Mariusz "Hejter" Słoński czy Mateusz Murański. Gdzie oglądać galę Fame MMA? Transmisja PPV online live stream na Polsat Box Go. Początek o godz. 20.

Fame MMA 14 odbędzie się w sobotę, 14 maja w Tauron Arenie Kraków. To druga gala w 2022 roku największej federacji organizującej walki freaków. Fani zacierają ręce, gdyż czekają nas wielkie emocje. Podczas Fame MMA 14 zobaczymy dziewięć pojedynków, a w walce wieczoru wystąpią Mateusz "Tromba" Trąbka i Tomasz "Gimper" Działowy.

Gdzie oglądać galę Fame MMA 14? To pytanie zadają sobie wszyscy kibice freak fight w Polsce. W dalszej części artykułu przedstawimy informację o tym, ile kosztuje transmisja PPV Fame MMA 14 i gdzie wykupić dostęp.

Reklama

Kto dziś wystąpi na Fame MMA 14?

Karta walk Fame MMA 14 wygląda imponująco. W trakcie gali zobaczymy aż dziewięć pojedynków, z czego jeden odbędzie się w rzymskiej klatce. Wystąpią w nim Piotr Szeliga i Norman Parke. To jeden z najciekawszych pojedynków na karcie walk Fame MMA 14. W pierwszej rundzie walka Piotr Szeliga - Norman Parke odbędzie się w formule bokserskiej. Z kolei druga i trzecia runda to starcie na zasadach MMA. Obaj zawodnicy są pewni swego przed tym wyzwaniem.

Fani Fame MMA czekają też na pojedynki Mateusza Murańskiego z Alanem Kwiecińskim, Sergiusza "Nitro" Górskiego z Marcinem "Xayoo" Majkutem czy Dawida Malczyńskiego z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Z kolei w walce wieczoru Mateusz "Tromba" Trąbka zmierzy się z Tomaszem "Gimperem" Działowym.

Emocji nie zabraknie też w pojedynku Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórki z Krystianem "Krychą" Wilczakiem o pas mistrza wagi półśredniej. Tytułu bronić będzie Wiewiórka, który pokonał Adriana "Polaka" Polańskiego podczas Fame MMA 12.

Karta walk na Fame MMA 14

  • Mateusz "Tromba" Trąbka - Tomasz "Gimper" Działowy - walka wieczoru
  • Agata "Fagata" Fąk - Monika "Mona" Kociołek - co-main event
  • Sergiusz "Nitro" Górski - Marcin "Xayoo" Majkut - co-main event
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Piotr "Szeli" Szeliga - Norman "Stormin" Parke
  • Mateusz "Matt Fit Lovers" Janusz - Adam "AJ" Josef
  • Alan "Alanik" Kwieciński - Mateusz "Muran" Murański
  • Mariusz "Hejter" Słoński - Dawid Malczyński
  • Katarzyna "Laluna" Alexander - Wiktoria "Wiki" Jaroniewska

Fame MMA 14. Gdzie oglądać transmisję PPV?

Grupa Polsat Plus oferuje dostęp do gali Fame MMA 14 w systemie PPV. Zamówienia mogą być składane przez iPolsatBox, telefonicznie pod numerem 801 00 50 50, a także w aplikacji sklep dostępnej na wybranych dekoderach. Po uzyskaniu dostępu galę można obejrzeć w jakości HD na kanale 333. Gala Fame MMA 14 dostępna będzie również na Polsat Box Go już od godz. 19.30. Cena wynosi 35 złotych.

Zobacz też:

"Matt Fit Lovers" zastąpi kontuzjowanego Roberta Karasia na Fame MMA 14

Robert Karaś nie zamartwia się kontuzją. Nie pozwala mu na to Milan

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy