Reklama

Reklama

Co za nokaut! Efektowne kopnięcie zakończyło walkę w Fame MMA

Adam "AJ" Josef efektownie znokautował Mateusza "Matt Fit Lovers" Janusza. Walka zakończyła się nokautem po kopnięciu kolanem, już w pierwszej rundzie.

"Matt Fit Lovers" wskoczył na kartę walk na tydzień przed galą. Było to widać, bo różnica poziomów była znaczna.

Od początku dużą przewagę miał "AJ". Już w pierwszej rundzie dwukrotnie posłał rywala na deski. Drugi raz okazał się kończący. Josef skończył walkę efektownym kolanem na głowę rywala.

Tyle dramaturgii nie miała walka o pas, choć też była bardzo zacięta. Ostatecznie Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka obronił tytuł kategorii półciężkiej pokonując jednogłośną decyzją sędziów Krystiana "Krychę UFC" Wilczaka.

Transmisja gali Fame MMA 14 dostępna jest tylko w systemie PPV. Fame MMA 14 można oglądać online live stream na Polsat Box Go. Galę obejrzysz na następujących urządzeniach: Android i iOS, Apple TV, Android TV oraz wybrane Smart TV. Gala Fame MMA 14 jest dostępna dla użytkowników z całego świata. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy