Reklama

Reklama

Biljal Machow przyłapany na stosowaniu dopingu

Medalista igrzysk w Londynie i trzykrotny mistrz świata w zapasach Rosjanin Biljal Machow miał pozytywny wynik testu antydopingowego - poinformowały w poniedziałek miejscowe media.

32-letni Machow wywalczył brąz olimpijski w 2012 roku w kategorii 120 kg (styl wolny), ale w wyniku dyskwalifikacji za doping zwycięzcy rywalizacji Uzbeka Artura Tajmazowa i drugiego w klasyfikacji Gruzina Dawita Modzmanaszwilego, złoto przyznano Irańczykowi Komeilowi Ghasimiemu, a srebro Machowowi.

W mistrzostwach globu Rosjanin sięgnął po złoto w 2007, 2009 i 2010 roku, a po srebro w 2011. Jeden z brązowych krążków wywalczył w stylu klasycznym. W jego dorobku jest także tytuł mistrza Europy przed 10 laty.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy