Reklama

Reklama

Żona Krzysztofa Piątka w ogniu pytań. "Z pewnymi rzeczami ciężko się pogodzić”

Krzysztof Piątek nabawił się kontuzji i nie zagra na EURO 2020. Tego tematu nie pominęli fani wśród pytań zadawanych do żony piłkarza w mediach społecznościowych.

Reprezentant Polski tym razem nie założy koszulki z orzełkiem podczas piłkarskich mistrzostw Europy. Krzysztof Piątek nabawił się kontuzji stawu skokowego. Ból to jedno. Piłkarz przyznał, że informacja o kontuzji strasznie go zdołowała i nie zabrakło nawet łez.

Tymczasem Paulina Piątek zorganizowała na Instagramie Q&A. Fani mogli zadawać żonie piłkarza pytania. Nie zabrakło oczywiście również tych, które dotyczyły sytuacji zdrowotnej jej ukochanego.

Samopoczucie Piątka numerem jeden

"Jak się czuje Krzysiu? I jak radzicie sobie z tą ciężką sytuacją?" - zapytał ktoś z obserwujących.

Reklama

"Krzysiek z dnia na dzień czuje się lepiej. Z pewnymi rzeczami ciężko jest się pogodzić. Nigdy nie ma dobrego momentu na kontuzję. Trzeba jednak zbierać siły i iść dalej, do przodu" - odpisała popularna na Instagramie influencerka.

"Mój mąż wymaga całodniowej opieki i pomocy nawet w prostych czynnościach. Także ciągle pełne obroty" - dodała w kolejnej odpowiedzi.

Paulina Piątek podjęła się odpowiedzi na wiele pytań, ale to te dotyczące jej męża były najczęstsze, za co podziękowała fanom.

A

Dowiedz się więcej na temat: paulina piątek | Krzysztof Piątek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje