Wyjątkowy dzień w rodzinie Lewandowskich. Mówią tylko o niej
Robert i Anna Lewandowscy chętnie dzielą się z fanami swoim życiem w Hiszpanii. Żona piłkarza niedawno wróciła do Barcelony po intensywnych dniach w Polsce. 34-latka po raz kolejny zorganizowała obóz treningowy, zrzeszająca miłośników aktywnego trybu życia. Nie mogło zabraknąć na nim siostry Roberta, Mileny Lewandowskiej- Miros, która dzisiaj obchodzi urodziny. Z tej okazji piłkarz zdobył się na wyjątkowe wyznanie.

Anna i Robert Lewandowscy nie mogą narzekać na nudę. W ostatnim czasie wiele się wydarzyło w ich życiu. Po krótkiej przerwie spowodowanej zawieszeniem, napastnik FC Barcelona wrócił do gry. Anna za to udała się do Warszawy i wzięła udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zapomniała pochwalić się tym wydarzeniem w mediach.
Później poprowadziła swój obóz treningowy "Camp by Ann", który od lat cieszy się dużżym zainteresowaniem. W tym roku do wyzwania dołączyła również żona Radosława Majdana, Małgorzata Rozenek.
Z ukochaną piłkarza "Barcy" ćwiczyła także Milena Lewandowska-Miros. Panie mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Z okazji urodzin kobiety, Anna opublikowała w mediach wspólne fotki. Na podobny gest zdecydował się także sam zawodnik.
Wyjątkowe wyznanie Roberta Lewandowskiego. Fani są zachwyceni jego zachowaniem
"Wszystkiego najlepszego dla mnie" - napisała dziś Milena Lewandowska-Miros na swoim Instagramie. Do posta dołączyła zdjęcie, na którym pozuje w marynarce i topie odsłaniającym jej umięśniony brzuch. Na wpis siostry "Lewego" od razu zareagowali internauci, którzy pospieszyli z życzeniami.
Anna i Robert Lewandowscy również nie zapomnieli o 38.urodzinach kobiety. Trenerka fitness opublikowała kilka zdjęć z dzisiejszą jubilatką, natomiast piłkarz zamieścił w sieci wzruszający post.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej siostry na świecie. Niech Twój dzień będzie wypełniony całym szczęściem, na które zasługujesz. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie
Kibice napastnika Barcy nie przeszli obojętnie obok tych słów. "Fajnie mieć takiego brata", "Marzenie żeby Robercik był twoim bratem", "Pięknie, nie każde rodzeństwo potrafi fajnie ze sobą żyć", "Wszystkiego najlepszego dla siostry, niech uśmiech zawsze Wam towarzyszy", "Miło na Was się patrzy. Pozdrawiam", "Pięknie razem wygladacie. Masz urocza siostrę"- pisali kibice.











