Reklama

Reklama

Wspólny trening Joanny Jędrzejczyk i Anny Lewandowskiej

Obserwatorzy profilów Anny Lewandowskiej i Joanny Jędrzejczyk mogli odbyć domowy trening z gwiazdami. "Jazda była szybka i dynamiczna" - napisała JJ.

Była mistrzyni UFC w wadze słomkowej zjednoczyła siły z topową polską trenerką, Anną Lewandowską. 

Reklama

Na Instagramie ukazał się motywujący do podejmowania aktywności fizycznej trening live. Podczas czterdziestominutowego nagrania sportsmenki wykonywały ćwiczenia łączące elementy fitnessu ze sportami walki. 

- To był naprawdę udany trening, nie uważacie? Ja dzisiaj jestem mega zakwaszona po wczorajszych wyścigach na torze. Jazda była szybka i dynamiczna, ale szczerze, to nie spodziewałam się dziś takiego zmęczenia. Kto dziś ćwiczył z nami? - napisała Jędrzejczyk.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Żona Roberta Lewandowskiego nie po raz pierwszy podejmuje aktywność fizyczną wraz z Joanną Jędrzejczyk. W pierwszej połowie listopada Joanna Jędrzejczyk opracowała zestawy ćwiczeń, które pojawiły się w aplikacji Diet&Training by Ann, a w ubiegłym roku była gościem specjalnym podczas słynnego obozu Lewandowskiej  "Camp by Ann".

Jedna z najpopularniejszych polskich trenerek również trenowała sztuki walki. W przeszłości reprezentowała Polskę w karate klasycznym, a także sięgnęła po 38 medali w mistrzostwach Polski, Europy i świata.

"Dwie petardy, była moc!", "Dobre tańce" - napisali fani w komentarzach, doceniając wspólny wysiłek dwóch znanych sportsmenek.

PZ

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska | Joanna Jędrzejczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje