Reklama

Reklama

​Wanda Nara oskarżyła Mauro Icardiego o zdradę. Koniec związku zrodzonego z niewierności?

Wanda Nara partnerka i menadżerka Mauro Icardiego "wyczyściła" swoje media społecznościowe ze wspólnych zdjęć z piłkarzem Paris Saint-Germain. Z najnowszego wpisu kobiety wynika, że Icardi zdradził Narę, którą wcześniej "odbił" innemu piłkarzowi, Maxiemu Lopezowi.

"Kolejna rodzina, którą zrujnowałeś dla dz***i" - napisała Nara na Instagramie, dodając nowe "stories". Wpis jest wymowny i niefortunny jednocześnie, może bowiem godzić w dobre imię samej autorki. Można domyślać się, że jest skierowany do Mauro Icardiego.

W przeszłości Icardi zaangażował się w związek z Wandą Narą, jeszcze gdy ta była żoną i matką trójki dzieci Maxiego Lopeza. W tamtym czasie Argentyńczycy byli jeszcze przyjaciółmi. Uczucie do kobiety poróżniło obu piłkarzy, Nara została z Icardim i zdecydowała się prowadzić jego karierę jako menadżerka.

Reklama

Mauro Icardi i Wanda Nara. Burzliwe losy związku

Argentyńczyk ostatecznie trafił do PSG, gdzie niedawno dołączył do niego Leo Messi - rodak i... dobry kolega Maxiego Lopeza. Wanda prawdopodobnie nie prowadzi już interesów Icardiego, skasowała też wszystkie wspólne fotografie i przestała obserwować profil swojego męża.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne