Partner merytoryczny: Eleven Sports

Vital Heynen związał się z 27-letnią Polką. Nie kryją się ze swoim uczuciem

Nazwisko Vitala Heynena zna chyba każdy fan reprezentacji Polski mężczyzn w siatkówce. To właśnie on przez trzy lata prowadził naszą drużynę do zwycięstw. Polska jednak już zawsze będzie mu się kojarzyć nie tylko z pracą. To właśnie tutaj poznał swoją obecną partnerkę, Aleksandrę Grochal, która wprost zawładnęła jego sercem.

Vital Heynen i Aleksandra Grochal nie kryją swojej miłości
Vital Heynen i Aleksandra Grochal nie kryją swojej miłości/www.instagram.com/aleksandra.grochal/East News

Vital Heynen był selekcjonerem męskiej kadry w siatkówce przez trzy lata

Pochodzący z Belgii Vital Heynen swego czasu był w Polsce gorącym nazwiskiem. Kiedy w 2018 roku objął stanowisko selekcjonera polskiej reprezentacji mężczyzn w piłce siatkowej, wiązano wielkie nadzieje z jego zatrudnieniem. Pod jego wodzą naszym siatkarzom udało się m.in. obronić tytuł mistrzowski na MŚ w Turynie w 2018 roku, a także wywalczyć srebrny medal w Pucharze Świata w 2019 roku.

Jego umiejętności trenerskie zostały docenione zarówno w świecie, jak i w Polsce. Został najlepszym trenerem Europy i a także trenerem roku w Polsce.

Nie zawsze jednak było kolorowo. Jego praca dla reprezentacji Polski zakończyła się po nieudanych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio i brązowym medalu na mistrzostwach Europy. Łącznie Vital Haynen był renerem kadry przez trzy lata.

Z pewnością jednak nie żałował, że przyjechał do Polski. I to nie tylko ze względu na sukcesy, które udało mu się osiągnąć z kadrą, ale także z powodów prywatnych...

Anglia czy Holandia kto dołączy do Hiszpanii i zagra w finale Euro 2024. WIDEO/GRAMY DALEJ /INTERIA.TV

Vital Heynen zakochał się w Polce. Aleksandra Grochal zawładnęła jego sercem

Trudno oceniać, czy Vital Heynen zakochał się w Polsce, ale za to z całą pewnością można stwierdzić, że w Polce już tak. Trener ma za sobą małżeństwo z Veerle Peeters, z którą doczekał się trzech córek. Mężczyzna nie jest jednak samotny. Jego sercem już jakiś czas temu zawładnęła bowiem młodsza o 28 lat Aleksandra Grochal, która pracuje w Polskim Komitecie Olimpijskim, a dodatkowo zajmuje się także modelingiem.

Para zdecydowanie nie ukrywa swojego uczucia. Kobieta niejednokrotnie towarzyszyła Heynenowi podczas meczy, a na jej profilu instagramowym możemy także podziwiać ich wspólne romantyczne fotki, głównie z wyjazdów.

Pierwszy wspólny filmik zamieścili we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to wybrali się razem do Indii. Z kolei w maju tego roku sfotografowali się razem na pustyni.

Obecnie Vital Heynen jest selekcjonerem chińskiej reprezentacji, zatem para musi często podróżować, by móc widywać się jak najczęściej.

INTERIA.PL

Więcej na ten temat

Zobacz także

Sportowym okiem