Reklama

Reklama

Victoria Beckham pod ostrzałem krytyki. Internauci nie oszczędzają żony Davida Beckhama

Victoria Beckham swoim ostatnim występem w telewizji wywołała małą aferę. Widzowie i internauci dyskutują na temat wyglądu żony byłego piłkarza. Wokalistka znana z występów z grupą Spice Girls nie zbiera zbyt przychylnych recenzji. Wręcz przeciwnie, ludzie zdają się być zszokowani tym, jak się prezentuje...

David i Victoria Beckhamowie są chyba najsłynniejszą parą w sportowo-celebryckim światku. Poznali się niejako dzięki występom wokalistki z grupą Spice Girls. Piłkarz dostrzegł Victorię w telewizji i oświadczył siedzącemu obok niego Garry'emu Neville'owi, że kobieta bardzo mu się spodobała. Od tamtej pory dążył, by zobaczyć się z piosenkarką na żywo.

Po raz pierwszy porozmawiali ze sobą w 1997 roku, kiedy to spotkali się w loży zawodników Manchesteru United. Później zaczęli regularnie się widywać, lecz przez pierwsze trzy miesiące randkowali w zupełnym sekrecie.

Rok po pierwszym spotkaniu para ogłosiła zaręczyny. W marcu 1999 roku David i Victoria powitali na świecie syna, Brooklyna. Zakochani pobrali się kilka miesięcy po narodzinach chłopca. Ceremonia odbyła się w zamku Luttrellstown niedaleko Dublina.

Są rodzicami czworga dzieci: trzech chłopców oraz dziewczynki. I wciąż uchodzą za małżeństwo niemal idealne.

Reklama

Victoria Beckham bohaterką afery. Internauci dyskutują o jej wyglądzie

Para wciąż cieszy się popularnością, a o Victorii zrobiło się ostatnio jeszcze głośniej. Żona byłego piłkarza pojawiła się w programie śniadaniowym "Good Morning America". Na antenie opowiadała, jak w prosty sposób zadbać o swój wygląd, promowała też własną linię kosmetyków do makijażu. I nie spodziewała się, że wywoła małą aferę.

W sieci rozgorzała bowiem dyskusja na temat... wyglądu Beckham. Internauci i widzowie zarzucili kobiecie, że wygląda nienaturalnie. Zaczęto sugerować, że być może nadużywa zabiegów medycyny estetycznej.

Wpisy są dość zdecydowane. "Victoria była bardzo atrakcyjna. Teraz przez licówki i różne wypełniacze wygląda okropnie", "Już nie wygląda tak dobrze, jest zbyt opuchnięta", "Jest przepełniona botoksem" - piszą. Tego typu głosów jest dużo więcej...


PODCZAS EURO 2020 GRUCHNĘŁA WIEŚĆ - DAVID BECKHAM ZOSTANIE DZIADKIEM?

ROMEO BECKHAM ZADEBIUTOWAŁ W PROFESJONALNEJ PIŁCE NOŻNEJ


KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje